Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit takar az, hogy egy adag...

Mit takar az, hogy egy adag melegszendvics, vagy rantott valami. Hany kenyeret foglal magaba az egy adag es mondjuk hany rantott dolgot?

Figyelt kérdés
Van az az oldal, hogy kalóriabázis. Ezen szoktam nezni, hogy amit eszek abba mennyi kaloria van. Es beirtam, hogy melegszendvics, es adagba meri. Szoval az lenne a kerdes hogy amikor ilyen kenyerekrol van szo es adagba meri az mennyit takar, hany kenyeret? De pl. a rantott dolgokat is ilyenbe adja meg. Elore is koszonom a valaszokat, nem nagyon tartozik ide, tudom.

2014. júl. 8. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rámégy az oldalon az adott ételre, ott megvan az egy adag súlya adva.


De ha nem tetszik, megadhatod egyböl grammban is.


Aki beírta azt az ételt, annak ez a megszokott adag. De ha súlyra leméred, akkor biztos jó eredményt kapsz

2014. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így nem kapsz jó eredményt. Max akkor, ha minden összetevőt külön írsz be, mert nem mindegy, hogy milyen szendvics és midből mennyi került bele.
2014. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2014. júl. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!