Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Paradicsom július közepén 500-600 ft/kg. Szerintetek ez normális?

Akár multi, akár piac, ennél olcsóbban nem láttam már egy hete.Ráadásul alig van.

Most mire fogják, hogy ilyen drága?

A paprika szintén elég drága, mennyibe kerül már egy jó lecsó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: paradicsom, drágaság

2014. júl. 17. 16:40  Privát üzenet  

A válasz
Mivel még melegháziak, azért ilyen drágák. A szabadföldi paradicsom még most kezd érni, de csak ott, ahol korán elpalántázták. A paprika még későbben.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. júl. 17. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Julius 14en voltam inszeminacion, ket het mulva pozitiv lett a tesztem. A doki tegnap az ultrahangon csak egy "fekete pottyot" latott. Normális ez?
Július vége felé volt egy kockázatos nemi kapcsolatom, majd egy másfél hónap után jelentkezett láz és hasmenés de elmúlt, háziorvosom mondta hogy normális lázas hasmenéses vírus,...
2012. július 9. -én vettem egy hím királypiton baby-t, aznap vedlett is, de azóta nem. Normális ez?
Legutóbbi menzeszem július 30-an jött meg és az este ismét elkezdtem vérezni. Ez normális, hogy ilyen hamar?
Július közepén megyek fel PEstre 5 napra. Hova érdemes ellátogatni ahol normális áron vannak a ruhák? Turkálók is jöhetnek. Címeket írjatok légyszi úgy könnyebb lesz tájékozódnom.22/L
Fogszabályzósok! Nektek milyen gyakran húznak a fogszabályzón? Nekem július 1-jén tették fel, am voltam ellenőrzésen, de nem csinált semmit. Legközelebb október elsején megyek....

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!