Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti is szeretitek úgy a rántott...

Ti is szeretitek úgy a rántott húst, hogy sózás borsozás után még panírozás előtt megkenitek mustárral, ugye milyen jó ízt ad neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

hát én szeretem a mustáros húst, de ezért a mustárral megkent rántott változatért pont nem rajongok.

Úgyhogy a válaszom: nem, ugye nem ad olyan jó ízt neki.

Rántott húsnak szerintem jobb, ha a zsemlemorzsába reszelsz parmezánt, a mustáros húsnak meg jobb, ha nem rántod, hanem mustáros mártást csinálsz hozzá. De ez csak az én szerény kis véleményem, és nem akarok meggyőzni senkit.

2014. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az elsővel értek egyet.
2014. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fűszeres tejbe aztatom panirozas elott par órát, abba kerül mustár is.
2014. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam mustárral megkenni a szeleteket. Olvastam egyszer egy megható cikket, egy apa megözvegyült, s szomorúan mondta, hogy a kisgyerekekkel szokott főzőcskézni, s úgy csinálják a rántott húst, ahogy anya is: átkenik mustárral...

Én is kipróbáltam, és ízlett. Azóta néha így készítem:)bár sose hallottam előtte ezt a módot.

2014. szept. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám úgy szokta csinálni, hogy sültcsirkére való fűszerkeverékkel bedörzsöli a nyers husit, és csak utána panírozza be. Szerintem nagyon finom.
2014. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam néha a rántott húst mustárral vagy ketchuppal bekenni és kisütni! Nagyon finom! :)
2014. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy megkenni, hanem egy éjjelre pácolni is szoktam a borssal, mustárral megkent húsokat karikára vágott hagymával rétegezve.

másnap leszedem a hagymát, és úgy panírozom a húst. vajpuha, még a rugós comb is, és nagyon kellemesen pikáns ízű az egyébként unalmas rántotthús.

Természetesen ez egy változat nálunk, mert sokféle panírt

használok a változatosság érdekében.

2014. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem így.
2014. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!