Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hízlal-e a natúr joghurt? Én...

Hízlal-e a natúr joghurt? Én minden este 2 doboz 3% zsírtartalmú,375 g-os joghurtot eszem, plusz 3 almát. Ennek ellenére hízok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nincs olyan h fogyasztó vagy hizlaló etel. Ha valamiből tobbet eszel mint azt az ossz energiaszuksegleted akkor hizni fogsz.

Valószínű ez eleg nagy mennyiség igy estére joghurbol. De ez attol is fugg mit eszel a nap folyamán. Erről irhatnal bővebben illetve h ferfi vagy no vagy, korod, sport stb. Igy nehez megállapítani ...

2015. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
A natur joghurt nem hízlal, abból több dobozzal is megehetsz. Ha mégis hízol, akkor sportolj, vagy csak tornázz, minden nap végezz el valamilyen tornagyakorlatot.
2015. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Minden hizlal, amit megeszel :)

Sajnos :(

2015. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
"Hízlal-e a natúr joghurt? Én minden este....." Ez a napi étkezésed? Nem hiszem el, hogy hizol!
2015. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Ember! 2-szer 375 gramm joghurt az 750 gramm joghurt, több mint fél kiló. Plusz még 3 alma???


Ha alacsony, 70 kalória/100 gramm értékkel számolom, akkor is kb. 750 kalóriát tolsz az arcodba az almákkal együtt, csak este, egy étkezésre.


Őszinte leszek.


Nem csodálom, hogy dagadsz, ha így bezabálsz minden este.

2015. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok.


Meg én úgy gondoltam nem csak ezt eszed egész nap, mert nem szeretnélek ennyire hülyének nézni...

2015. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Inkább a 3 alma, mint a natúr joghurt. Az alma tele van gyümölcscukorral, mint általában minden gyümölcs, fogyókúrában nem szabad túlzásba vinni ezeket az édes gyümölcsöket.


Igen, tudom, általában javasolják a sok gyümölcsöt, de azok idióták, a cukor az cukor, mindegy, hogy coca cola vagy alma.


2 375-ös joghurt is sok.


Kevesebbet kell enned. Próbáld ki, hogy minden étkezésedet lefelezed, és a felét később eszed meg. Mert ha csak ilyen mennyiséggel laksz jól , akkor ki van tágulva a gyomrod, és hamarabb érzel éhséget.

Ha minimális adagokat eszel, épp csak annyit, hogy sose legyél éhes (akár egy nap 10-szer is) idővel összébb szűkül a gyomrod, kevesebb étel is eltelít, ami segíteni fog a fogyásban.


Vacsorára pl elégnek kéne lenni mondjuk 1 db 150 g-os natúrjoghurtnak, amibe keversz 3 evőkanál natúr zabkorpát, vagy natúr cukrozatlan valamilyen gabona pelyhet.

2015. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

2 doboz 3% zsírtartalmú,375 g-os joghurt az naggggyon sok!!

Komolyan, nem csoda, hogy hizol

2015. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%

Az vagy amit megeszel, ha pl pudingot eszel akkor puding leszel :D

Egy átlag ember 2000 kalóriát éget el naponta, ha egész nap fekszik, akkor is. Na most... ha nem igazán sportolsz, mozogsz, akkor ez amit leírtál estére kapásból 840 kalória körül van. Ha ez esti light-os kajának számít, akkor inkább egyél helyette salátát, annyit, hogy jól lakj, abban szinte semmi kalória nincs.

Ajánlanám továbbá figyelmedbe ezt az online kalória kalkulátort, én ezzel sokat fogytam: [link]

2015. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
60%
Előző vagyok, 1 kiló saláta csak 170 kalória.
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!