Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mindennap egy energiaital káros?

Mindennap egy energiaital káros?

Figyelt kérdés

Naponta iszok energiaitalt ( 250ml 80 mg koffein ami nem sokkal több mint egy kávé koffein tartalma ..... ) Lehet tőle vmi bajom ? Az a baj, hogy mar rászoktam ... Ha du 2 körül iszok eggyet akkor 10 kor fogok tudni aludni ??? Mert van amikor tudok van amikor nem és lehet, hogy van benne szerepe ....l Meg azt halottam, hogy eléggé hízlal is .... Lehet tőle vmi nagy bajom pl elhízás vagy alvás zavar vagy napi 1 az nem árt meg ?

Vki segítsen pls !



2015. máj. 5. 14:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
13/f
2015. máj. 5. 14:50
 2/17 anonim válasza:
16%
az E ital mér okoz függőséget?
2015. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen fiatalon mi szükséged az energiaitalra? Ne igyál, nem egészséges, és egyébként is, nem kell hajnalig a gép előtt csüngeni és akkor majd fel bírsz kelni reggel és nem leszel mosott kaka egész nap a fáradtságtól.


Gugli --> energiaital káros hatásai és kidob neked száz meg száz oldalt indokokkal, hogy miért is károsak.

2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
és ha már google és energiaital: szintén arra is találsz recepteket, hogyan készíthetsz házilag olyan energiát adó italt, amelyik nem hogy nem káros, de finom, egészséges, könnyű elkészíteni.
2015. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat ! Egyébként nem az a típus vagyok aki kocka és hajnalig csak a pc előtt ül.... Azért iszok, hogy valahogy sikerüljön tanulnom + edzesek miatt, de komolyan 1 energiaitaltol fennmaradnék hajnalig ???? Jesszus ! Nagyon ügyelek arra, hogy 8 orát sikerüljön aludnom minden este megiszok egy pohár tejet is ( állítólag segít elaludni ) Persze szünetekben teljesen más a rendzser pl nyáron 1-2 ig fent szoktam maradni és 9-10 kor kelni ....
2015. máj. 5. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Én néha napi 3-at is megiszok.. Nem értem miért volna káros!?
2015. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé hízlal
2015. máj. 5. 15:42
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Van egy 19 éves fiú munkatársam. Két hónapja a mentő vitte el mert össze-vissza vert a szíve és rosszul volt. Minden nap ivott energia italt, az orvos szerint ez volt a baja. Mert amúgy semmi rendelleneset nem találtak nála. Nos nem tudom, hogy tényleg az energia ital volt-e a bűnös, minden esetre 100%, hogy nem tesz jót a szervezetnek.

Egyébként érdekes dolog ez, bármennyire is úgy tartják, hogy hizlal én eddig akárhány ilyen energiaital (vagy akár kóla) függőt láttam mind gizda volt. Szó szerint gizda. Se izom, se zsír, csak csont és bőr. Igazán férfias látvány.

2015. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk énse vagyok épp egy Mayweather alkat, de azt se mondhatnám, hogy csont és bőr, mert 173 cm 54 kg
2015. máj. 5. 17:17
 10/17 anonim válasza:
85%

Én szoktam inni, van amikor többet, de sokszor egyáltalán.Hetente 1-2 Monster vagy Hell, de mindennap nem innám.

Károsnak káros, de szerintem nyugodtan ihatja, aki akarja, csak ismerni kell a mértéket.

A fontos dolog, hogy ha masgasabb a vérnyomásod inkább kerüld el!

2015. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!