Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Le lehet fagyasztani a babguly...

Le lehet fagyasztani a babgulyást?

Figyelt kérdés
Tegnap főztem egy nagy lábassal de van még belőle egy csomó és nem hiszem hogy holnap is ezt akarunk enni. Van benne répa,krumpli,galuska,hús,bab,karalábé. Anyukám mindig azt mondta hogy azokat az ételeket amikben krumpli van ne fagyasszam le. Le lehet egyébként fagyasztani a babgulyásomat amiben van krumpli?Nem lesz emiatt rossz ha újra felmelegítem fagyasztás után? :)

2015. máj. 18. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lefagyaszthatod, de a krumpli és a répa felengedés után rossz ízű lesz.


A zöldségeket ha lehet (pl. ha egészben van és nem karikázva) vedd ki és mikor felolvasztod főzz bele frisset.

2015. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lefagyaszthatod. Csak a krumplit ne főzd túl puhára benne, akkor nem lesz rossz.
2015. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig fagyasztok le belőle, nem tudok egyszerűen keveset főzni. Nos a krumpli és a répa nem olyan, mint a frissben, de, ha ezt tudomásul vesszük, akkor semmi gond.

Nagyon jól jön olykor előkapni, mert így is finom szerintem.

2015. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! Akkor vegulis le lehet fagyasztani es nem fog megromlani a krumpli es repa csak nem lesz olyan jo izu mint fagyasztas elott.. hat lefagyasztom majd meglatjuk milyen lesz! :)
2015. máj. 19. 07:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyes döntés :)Megtapasztalod magad is, és majd eldől, hogy legközelebb is így teszel-e.
2015. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Le fagyasztottam há jó megfosatott! :D
2015. jún. 23. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Az kizárt dolog, hogy a fagyasztás volt az oka, hacsak már azelőtt meg nem murrant.

Ha sokáig kint tartottad- esetleg jó meleg is volt- akkor előfordulhatott, hogy kissé megsavanyodott.

Az állagáról, ízéről nem írtál semmit .

2015. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!