Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok ajánlani jó túró rudit?

Tudnátok ajánlani jó túró rudit?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban (elég fiatal vagyok még) tényleg a piros pöttyös volt az igazi. Aztán átkerült multikhoz. Egy ideig, úgy tudom, figyelniük kellett a minőségre, de ma már nem teszik ezt. Gagyi sz*r lett, meg se közelíti az eredeti piros pöttyöst ízben (és gondolom az alapanyagok minőségében se).


Ellenben volt nemrég még olyan, hogy kockás rudi, na az elég közel volt az eredetihez ízben, viszont nem látom mostanában a polcokon. Mi lett vele? A cserpest is szokták még ajánlani, de szerintem annak nem sok köze van a túró rudihoz, nekem nem is nagyon ízlett.


Szóval tudnátok olyan túró rudi márkát ajánlani, amiben még fellelhető valami a régi piros pöttyösből?



2015. máj. 23. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Mi nagyon szeretjük a Penny-s SISSY rudit. Óriás!!!

:-))) Nem tudom, mennyire hasonlít a pöttyöshöz, de nekünk ez bejön.

2015. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

nekem az Oké túró rudi a kedvencem de a a sissy-s se rossz


M.

2015. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a két válaszolónak, de nem az volt a kérdés, kinek mi ízlik. Mellesleg ezekben normális túró és csoki nem nagyon van, amennyire tudom.
2015. máj. 23. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány napja vettem kockást a tescoban, nekem most jó ideje az a kedvencem. Árban jobb a pöttyösnél.
2015. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint létezik még. Akkor utána kell jobban járnom. Köszi!
2015. máj. 24. 12:40
 6/6 anonim válasza:
Teljesen igazad van, kérdező, a Piros Pöttyössel kapcsolatban. Ma már semmi köze az eredetihez. A Kockás viszont tényleg jó, hasonlít is eléggé a régi, eredeti Piros Pöttyöshöz ízben, és lehet is kapni. (Tescóban láttam.) Van belőle nagy verzió is, vegyetek olyat, az még méretben is a régit idézi.
2015. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!