Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek is romlott a...

Szerintetek is romlott a Pöttyös Túró Rudi minősége?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég ettem és most újra vettem. Már nem azt az ízt kaptam, amit régen megszoktam. Főleg a töltötteknél van így. Megnéztem a papírján, és már a cég is át lett nevezve. Ti mit gondoltok erről?

2015. júl. 3. 13:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%

Persze, en is eszrevettem.

A hulye chips ado es hasonlok elkezdtek szabalyozni az osszeteteleket, es vagy a minoseg karara megy, vagy az arra..

2015. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem finom!
2015. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is romlott a minősége.
2015. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A 80-as évek óta biztos. AKkor még az egyetlen túrórudiban kemény Volt a túró mert igazi Volt.


Ez igaz, mint a csokiknál:

Most krémesebb, lágyabb = felhigítottuk valami szarral, hogy nekünk olcsóbb legyen


Pl. amikor egy macisajt is "kenhetöbb". Ki az apjuk izéja kérte hogy kenhetö legyen. Arr ott Volt a campingsajt.

2015. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mostanában vettem pöttyöset és borzalmasan túl volt cukrozva. Régebben sokkal túrószerűbb volt és valóban nem volt lágy trutyi a belseje.
2015. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Azt hittem, hogy támadni fogtok, hogy miért mondok ilyeneket! De akkor más is így van ezzel. A túróval tényleg csináltak valamit, mert a minősége már nem olyan, mint régen. De miért kell mindent elrontani, lebutítani a nyereség reményében? És mi, vevők isszuk meg a levét! Mindennel ezt fogják csinálni, lassan mindent leépítenek, mert így spórol az állam. Gondolok itt arra, hogy most már majdnem minden jó márkájú csokit a lengyelek gyártják. Nemrég olvastam egy régi, kedvenc vajkrémemen, hogy már azt is külföldön gyártják. Felháborító!
2015. júl. 3. 19:44
 7/11 A kérdező kommentje:
És 4-es válaszolóval értek egyet a legjobban!
2015. júl. 3. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire! Nagyon szomorú vagyok ez miatt. Barátom még mindig ugyanannyira szereti, de én megutáltam. Inkább veszek "gagyibb" csokit, mert a márka meg az ár már nem azt a minőséget adja, amit elvárnék. Hiányzik a régi íz és olyan kár, hogy soha többet nem fogom érezni. A csoki és a túró is megváltozott, elvették a gyerekkoromat...
2015. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már semmi nem olyan, mint régen... De én 2008-as gazdasági válság óta érzem nagyon. És minden évben egyre rosszabb minden...
2015. júl. 3. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már és is mondtam más témában, azt tanácsolták hogy nemsokára beülhetek a bajszos bácsi mellé a chpisreklámba.

De hát ez van.:)

2015. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!