Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lila burgonyára lenne igény...

Lila burgonyára lenne igény Magyarországon?

Figyelt kérdés

Jelenleg kevés a kínálat kereslet. Viszont rendkívül egészséges a lila burgonya az antioxidánsoknak köszönhetően. Drága az tény, íze ugyan olyan de elég sok krumplit fogyasztanak a magyarok évente.


Ti kipróbálnátok a lila krumplit?



2015. aug. 11. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Én ki. De a Gül Babára is vevő lennék.
2015. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán kipróbálnám egyszer-kétszer kíváncsiságból, de mivel drága, én meg nem vagyok gazdag, biztos nem lenne szerves része az étrendemnek.

Szerintem a többi átlagfizetésű átlagember ugyanígy lenne vele.

2015. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én 800 ft/kg áron hallottam, annyit nem adnék érte.
2015. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.Az, hogy néhány celeb a főzős műsorokban tálalta, még nem jelent potenciális igényt.
2015. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

IGény nem hiszem, hogy lenne, mert a szine a legtöbb embernek nem étvágygerjesztö.

Én kipróbáltam pár alkalommal, és ízre, állagra semmi különbséget nem tapasztaltam a hagyományos színüekhez képest.

Az árkülönbség viszont akkora, hogy nem éri meg megvennei, hacsak nincs valakinek sok fölösleges pénze.


Ezek alapján én sem veszek többé, mert értelmetlen többletkiadás, észrevehetö haszon nélkül.

2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, drága és a magyarok munkabére se a legmagasabb. Viszont ez a krumpli egészségesebb egy minimálisan. Mi normál krumpli termesztéssel foglalkozunk, ami most 60 ft/kg és a lila 300 ft/kg csak ezért vettem, tudom, hogy az zöldségeseknél a krumpli 100-150 ft/kg és a lila tény, h 500-1000 ft-ig láttam ha láttam.
2015. aug. 12. 21:53
 8/24 anonim ***** válasza:

Az igényt a magas eladási ára teremtette meg. Húszon öt éve ugyan annyiba került mint a legtöbb burgonya, de nem volt közkedvelt, még Budapest legsznobabb környékén sem. Tudom, mert apámnak zöldségboltja volt ott.

Egy zsák lila burgonyából úgy öt kilóra volt igény, így ötszőrös áron kellet akkoriban adni, vagy ráfizetés volt.

2015. aug. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hiába egészségesebb minimálisan, ha ennyivel drágább. Ha valaki egészségesen akar élni megteheti méregdrága krumpli nélkül is.
2015. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 04:49-es: a kereskedelemben alapvetö szabály, hogy amit NEM nagyon KERESNEK, annak az árát LE KELL VINNI, mert akkor könnyebben eladható.

Ha egy nem kereset terméket még DRÁGÌTASZ, akkor garantáltan a nyakadon marad.

2015. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!