Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 3-4 órás vonatútra milyen...

3-4 órás vonatútra milyen ételt lehet vinni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy nagyobb csirkemellem, ma meg kéne még csinálnom, mert holnap utazunk a Balatonra. Mit érdemes belőle csinálni?


Először mézes-mustáros csirkére gondoltam rizzsel vagy curryre rizzsel. 3-4 óra alatt ebben az időben megromlik? A szálláson lesz hűtő.


2015. aug. 19. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

3-4 órát nem bírsz ki evés nélkül?

Ennyi idöre nem érdemes semmit semm vinni.

2015. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A szálláson nem adnak ételt és főzési lehetőség sincs, szóval igen, viszek ételt.

Köszönöm a nem témába vágó választ!

2015. aug. 19. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csíkokban megsütném a csirkemellet és hozzá a köretet, be a dobozba és kész. nem romlik meg ennyi idő alatt.
2015. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést. Téged nem az érdekel, mit lehet vinni a vonatútra, hanem hogy milyen étel éli túl a vonatutat. :)

Szerintem sütve, rizzsel semmi baja nem lesz, pláne hogy már kánikula sincs. Ha nem nagyon korán indultok, érdemes közvetlenül az utazás előtt elkészíteni, gyakorlatilag mire rendesen kihűl, odaértek.

2015. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen időben? :D H.napra esőt is mond. Te hol élsz? Már rég nincs az a kánikula. :D
2015. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hűtőtáska, vagy egy mélyhűtő szatyor bőven elég bármilyen kajának, mire megérkeztek.
2015. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináld meg holnap reggel. De nem hinném, hogy baja lesz. Mikor akarod megenni?
2015. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Süsd meg. Nekem a 28 órás buszozást is kibírta.
2015. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket! :)

Igen, a Balatonra megyek még rossz időben is, mivel a fesztiválokat így is megtartják :)


Tettem rá egy kis fűszersót és mindjárt sütöm is. Reggel elég korán indulunk, szóval nem lett volna már akkor időm. A rizs nemsokára készen lesz hozzá :)

2015. aug. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!