Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Igazi kefirt hol lehet kapni...

Igazi kefirt hol lehet kapni Budapesten, vagy (lehetoleg) Budapest delkeleti kornyeken?

Figyelt kérdés
Vagy a boltban kaphatoak kozul melyik az, ami a legnagyobb szazalekban igazi kefir (tehat nem valami ocska, reklamozott valami)? (Hallottam, hogy nem csupan a belrendszernek tesz jot, de a huvelyflorat is rendbe hozza.)

2015. okt. 26. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden boltban kaphatsz "igazi " kefírt, akár reklámozzák, akár nem. A kefírt nem lehet mókulni,nem kell bele adalékanyag, csak kefírgomba kultúra.

A hüvelyflóra egyensúlyához tejsavbaktériumok jöhetnek szóba, de kontakt módon, tehát, ha pl a tampont natúr joghurtba mártod. (szájon át alkalmazva a hüvelyre nem hat )

Viszont lehet kapni speciális intim mosakodógéleket, amik tejsavbaktériumokat tartalmaznak.

Minden boltba kapható kefír és joghurt élőflórás, a bélrendszernek valóban kitűnő támogatója mindegyik, persze előfordulhatnak egyéni érzékenységek is.

2015. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, es tisztaban vagyok vele, hogyan kell alkalmazni. :D Egyebkent nem mindegyik kefir "kefir", ezert erdekelt. Pl. a Danone termekek gyakorlatilag sem a belrendszernek, sem a huvelynek nem hasznosak.:) (Egeszsegugyis lanya vagyok, de edesanyam per pillanat csak telefonon tud segiteni a tavolsag miatt.)
2015. okt. 26. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pár hete szedtem össze egy feltehetőleg gombás fertőzést.


Első körben úgy láttam egyszerűnek, ha veszek egy canesten cmbit, mert az 3 nap alatt rendbe tesz. Valamennyit javult is, az utolsó kúpot csütörtök este használtam. Pénteken szinte jól voltam, de a mélypont szombat reggel volt. Persze az orvosomhoz szombat nem tudtam menni, ügyeletre nem akartam, így kipróbáltam a kefirt. Csak sparos kefir volt otthon, vasárnap reggelre teljesen rendbetett. Nem mártottam bele tampont, csak bekentem magam, kívülről és belülről is, már amennyire be tudtam.

2015. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!