Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az olajos sprotni halkonzerv...

Az olajos sprotni halkonzerv finom?

Figyelt kérdés
Nagyon finnyás vagyok sajnos, és nem merem megkóstolni. Nővérem is, bátyám is és édesanyám is szereti, de valahogy nincs hozzá gusztusom.
2016. jan. 23. 13:59
 1/5 anonim válasza:
64%
Elsőre nem javaslom ha nem szereted a jellegzetes hal ízeket... Szerintem próbáld ki a szardíniát az olyan közepes. Vagy ha megengedheted magadnak a akkor a tonhalat (általában mindenkinek ízlik). Ezek után kipróbálhatod s sportni-t, és lesz viszonyítási alapod. Amúgy a szardínia és a sportni is nagyon egészségesek, ezt tarts fejben mikor megkóstolod, és ne legyenek előítéleteid. A konzerves halak amúgy is teljesen mások mint a "normál,, halak.
2016. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ízlés dolga. Nekem egyik halkonzerv sem ízlett még. Igaz, nem szeretem a soványt húst (amilyen a legtöbb hal is) és a normál, halízű halat. A lazac bejön, de azt sem konzerv formában eszem.

Tényleg nem tudhatjuk, neked pont bejön-e, de iszonyúan snassz, ha engem kérdezel. Inkább eszem valami zöldséget, az finomabb.

2016. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
(Jó, ha fehérje vagy étel kell, akkor pedig házi tojást. Nyilván a zöldség sem válasz mindenre :))
2016. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem pici citromlével meglocsolva. :)
2016. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
33%
Fúj. Én egyszer találtam benne ikrákat meg gerincet,azóta nem eszem.
2016. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!