Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy hivják azt a csokoládé...

Hogy hivják azt a csokoládé pasztillát, amit főzős müsorokban látni sütéshez, főzéshez. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van de lejárt :D
2016. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Úgy, ahogy írtad:

[link]

2016. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nagyobb hiperben a sütéshez való termékeknél.
2016. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez mindig volt? Csak mostanában látom. Volt egy cukrász, sütibe öntötte egy jeltelen zsákból nagy mennyiségben . Nem olyan volt, mint a kép, amit küldtetek.
2016. ápr. 20. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt szoktuk venni: [link]

Bevált, finomak.

2016. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De van valami szám, amit tudni kell, hogy honnan jó egy csokoládé. % ?
2016. ápr. 21. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csokilencsét láttam a Metróban, gondolom vendéglátósok illetve cukrászok veszik, mert volt vagy két és fél kg.
2016. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A jeltelen zsákot a reklám miatt láthattad. Vagyis hogy ne kapjon ingyen reklámot egy termék se. A % a kakaótartalmat jelzi, minél nagyobb, annál jobb. (Mondjuk a fehér csoki esetében ilyet ne keress.. :) ) Egyébként csokipasztilla, csokilencse, vagy csokicsepp a becsületes neve, én Pesten a Lehel piacon szoktam venni a kimérős árusoknál. Van fehér, tej, ét, kisebb, nagyobb, laposabb, magasabb cseppek. És annyit veszek, amennyire épp szükségem van, így nem romlik rám.
2016. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs ! és mennyibe kerül? Van belőle laktózmentes vajon? És ezek hány %-osak?
2016. máj. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!