Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szoktatok versenyevést nézni?...

TheKPOPfan kérdése:

Szoktatok versenyevést nézni? Szerintetek hogy a fenébe tudnak megenni annyi ételt? Hogy nem lesznek rosszul?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nem szoktam ilyesmit nézni, szerintem teljes elmebetegség versenyt csinálni az evésből.
2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Sosem nézek ilyent, nem bírnám. Számomra az evés élvezet, aminek szigorúan megadom a módját. Olyan műsorokat szeretek nézni, mint pl. a Gasztroangyal Borbás Marcsival, ahol gusztusosan esznek, és kedvet kapok az evéshez, főzéshez. Számomra az igénytelenség netovábbja, hogy valaki hogyan tud magába tömni valamit, a gyomrom felfordul tőle. Kizártnak tartom, hogy nem lesznek tőle rosszul, és éppen ezért is tartom igénytelen versenynek. Volt egyszer egy nagy darab izomagyú kollégám, aki úgy ette az 50 cm-es pizzát, hogy félbe hajtotta, és két falásra lenyelte. De teljesen látszott, hogy csak másoknak akarja ezzel is mutogatni magát, fontosabb volt neki a vagánykodás, mint hogy élvezze a falatokat. Lenézem az ilyeneket.
2016. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én tudok sokat enni, de élvezetesen s jóllakásig.

Elvi problémám van azzal, ha a sokaknak élvezetet s mindenkinek az életet jelentő fontos táplálkozást betegesen, versengve űzik, hányásig éve s oly mennyiségben, hogy a test semmiképpen nem tudja feldolgozni az étel zömét, ami nem is lenne jó...

1-2 videót néztem, de ez nem az én műfajom. Max. érdekesség, hogy egy vékony srác hogy dob be elég hamar többet, mint amire én egy hét alatt vagyok képes s én igenis tudok sokat enni, csak keveset nem.


Gyakorlás kell hozzá, azt tudom. Bizonyára adottság is s persze hozzáállás. Bennem iszonyú nagy ellenállás lenne az irányában és ha alaposan jóllakom, semmiképp nem eszem, így én esélytelen lennék. De láthatóan van, akinek megy a dolog.


Sörivóversenyen is megfognék egy sört és meginnám félóra alatt :D


S tuti rosszul lesznek, sokan hánynak utána... Gondolom, egy gyakorlott ember tudja, mire képes, de ha túlzásba viszi, amit versenyen megtesz, akkor ő se bírja.

Mégis hogyan lehet megenni 120 darab tojást és nem lenni rosszul? Bár biztos van, aki képes rá, nekem ez már felfoghatatlan és sajnálom is a tojást, az ételpazarlás zavar...

2016. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!