Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rizsből káros megenni napi 30...

Rizsből káros megenni napi 30 dekát?

Figyelt kérdés
Persze nem egyszerre, hanem napi kb. 6 adagra osztva, a magas glikémiás indexe miatt.
2016. jún. 24. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A rizs egészséges,edd csak.Barna vagy sima?
2016. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sima rizs. A barna drága, 820 ft/ 2 kg. A lidl-ben a "b" rizs kilója meg csak 230 forint.
2016. jún. 24. 09:51
 3/18 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit eszel hozzá. Önmagában nem káros, de nagyon egyoldalú, és igen kevés hazsnos tápanyag van benne.

Ha eszel mellette még sok zöldségekt meg valamennyi fehérjét is, akkor minden rendben.

2016. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amit ma tervezek: 1 liter tej karobbal (nem mindennap iszok 1 liter tejet), 1 kaukázusi kefir (450ml), 3 tojás sajttal és hagymával, + pár szelet kenyér.
2016. jún. 24. 10:20
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
A barna rizs amennyivel drágább, annyival egészségesebb is, nem a legrosszabb minőséget kellene venni. Egyébként nem káros, de egyoldalú táplálkozás mindennap rizst enni. Egyébként olcsó és egészséges köret a köles, hajdina, bulgur, árpa (gersli) is.
2016. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként ez milyen irányzat ami szerint táplálkozol? Mert amit leírtál mai menüdnek, hát se nem fogyókúrás, se nem egészséges. 1 liter tejet mi a fenének meginni? Utána meg ráönteni fél liter kefírt? Igyál vizet, főleg ebben a melegben.
2016. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mi az, ami nem egészséges? Tejből írtam hogy nem iszok meg mindennap 1 litert, tegnap egyáltalán nem ittam tejet, az ajánlott fogyasztás napi fél liter. Ma így van kedvem enni, ezt találtam ki reggel. A tejre meg miért nem lehet kefirt inni? Azt minden nap iszok.
2016. jún. 24. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
A tejből napi fél liter egészséges? És ezt ki mondta? Mindenképpen túl sok. Én ugyan egyáltalán nem iszom tejet, el tudom fogadni, hogy más fogyasztja, de már szinte az összes táplálkozási irányzat elutasítja. Nem sokan mondanák rá, hogy egészséges. 1 litert meginni karobbal, érthetetlen számomra. Egyél zöldségköretet a rizs mellé, ha lehet akkor rendes zöldségből, meg gyümölcsöket, és cseréld fel a rizst néha más gabonákra.
2016. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Origo, webbeteg, who, ha ezek mondanak valamit. Elég régóta tart tehenet az emberiség, és elég sokat is megittak már belőle, ahhoz hogy a szervezet tudjon alkalmazkodni hozzá. Oké, nem iszol tejet, te bajod, az emberek különböző mértékben tudják megemészteni. Valaki fosik két pohár tej után, valaki megiszik napi 2 litert is, és attól hogy te esetleg nem szereted/ nem tudod megemészteni, még nem kollektívan szar a tej.
2016. jún. 24. 11:16
 10/18 anonim ***** válasza:
A szumó birkózók is ennyit esznek, és ha nekik jó, neked is jó!
2016. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!