Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tarajpörkölt konzerv dobozáról...

Tarajpörkölt konzerv dobozáról keresek fotót, ki találja meg hamarabb?

Figyelt kérdés
80-as években lehetett kapni, általában a bolt felső polcán volt elhelyezve, kb húskonzerv méretű vagy annál nagyobb volt, a konzervdoboz színezése pedig fehér-piros vagy talán ezüst és piros színű lehetett. Előre is köszönöm.

2016. júl. 9. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Taraj? Nem karaj? Vagy inkább taréj?
2016. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ki fut elöbb a kisházamba?
2016. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, kakastaréj volt benne, meg talán az az alsó lecsüngő, lényegében bőrkonzerv
2016. júl. 10. 02:40
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy ilyenből csináltak konzervet, de majd megkérdezem anyósomat, ő minden ilyen retro cuccról tud. Érdekes lehet. Sosem ettem kakastaréjt, de ha megkóstolnám, biztos nem a konzervvel kezdeném. Azért majd utána nézek neked.
2016. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszike, amúgy Nyíregyházán láttam ilyet egy ABC-ben, amikor 12 éves voltam. Ott volt régen konzervgyár, talán ott gyárthatták, de nem bizti.
2016. júl. 11. 08:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A nyíregyházi konzervgyár tényleg eléggé ismert volt anno. Egyébként megtudhatom, hogy miért kell neked fotó róla? Valami anyaghoz gyűjtesz képeket?
2016. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem, csak kíváncsi lennék milyen is volt valójában, meg hogy pl jobban fel tudjam idézni azt a napot, amikor bevásároltunk apámmal abban az ABC-ben.

ezenkívül idegesít, hogy minden szir-szart meg lehet találni, cska pont ezt nem.

2016. júl. 11. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszéltem anyósommal ,de nem tud róla, hogy valaha lett volna kakastaréj konzerv formájában. :-(

Szerinte ez olyan ritkaság volt régen is, mint a kakashere, (végül is a taréjból és a heréből is elég kevés van szegény párának) hogy nem tudja elképzelni, gyártották volna konzervnek.

2016. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!