Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen élelmiszereket vinnél...

Milyen élelmiszereket vinnél magaddal egy 3 napos horvátországi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Gondolom amik sokaig elállnak.

Kocsival utazunk. Durván 5 ora le az út.


2016. júl. 19. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az útra vinnék maximum , gyümit és ha nincs meleg akkor sajtos szalámis szendót magvas zsemlével kiflivel . Semmilyen hal tojás ételt vagy fasírt sült árut sem . Ott vennék friss élelmet , megkostólnék pár dolgot , ezen nem takarékoskodnék , romlott ételtől kórházat kellemetenséget okoz .
2016. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hűtőtáskába szinte bármit lehet vinni. ha odaértek, beteszitek a hűtőbe, nem lesz semmi baja. esetleg lehet vinni (tartós) kenyeret, konzerveket, szalámit, amit a család szeret. Jó nyaralást! :)
2016. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
87%
Magyar hozzáállás... Lemennek Horvátba és májkrémen élnek, mert olyan csórók, hogy levegőt se tudnak venni -.-
2016. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az útra vinnék néhány szendvicset, gyümölcsöt hűtőtáskában, és persze innivalót.

A világon mindent meg lehet ott is kapni ugyanannyiért, mint itthon, minek cipelnék bármit is innen, oda.

És én is biztosan ennék valami helyi specialítást egy kellemes vendéglőben.

2016. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Régen tojást (aznapra), magkenyeret és olajos magvat vittem, az útra zöldséget és gyümölcsöt is. Ja és dióval kevert tisztított vajat :) Ez utóbbi egy hetes útnál fontosabb, mert a többi nem áll el odáig.

Természetesen eszem a nyaraláson is, de csak napi egyszer éttermezek s én nehezen tudok bármi ehetőt venni egy boltban, speckó étrendem mián. Napi egy evés pedig egy kicsit kevés nekem.


Ma már lehet, hogy kicsit lazább lennék, dobnám a magkenyeret, amit már nem is szoktam enni, s 3 napot voltaképpen evés nélkül is lazán kibírnék... Régen éhesebb fajta voltam.

2016. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, mivel Horvátországban is van bolt. Az útra zöldséges szendvicset vagy wrapet, esetleg hideg gyümölcslevet, smmothie-t csomagolnék, ahogy szoktam.
2016. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Majd biztos azért megyek külföldre nyaralni, hogy tesco májkrémet meg száraz kenyeret zabáljak...

Az öt órás utat meg simán ki lehet bírni evés nélkül, max némi rágcsálni valóval.

2016. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!