Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen izu a bolognai pizza?!...

Milyen izu a bolognai pizza?! Esetleg milyen plusz feltétek illenek rá?!

Figyelt kérdés

Eloszor is koszonom szepen a valaszokat! Mèg nem ettem bolognais pizzát és nagyon izgat, hogy milyen lehet, mivel szeretem a bolognait is és a pizzát is?! Rendelt màr valaki ilyet?! Finom volt?! Szaftos?!

Koszi mèg 1x!



2016. aug. 22. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló az ízvilága, csak nem csőtésztával hanem pizzatésztával eszed, de amúgy ugyanúgy paradicsomszószos darálthús és sajt van rajta.

Plusz feltétet szerintem felesleges rá kérni, teljesen jó az így magába :D

2016. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bolognai ízű.
2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen szoktam csinálni. Darált hús, hagyma, passata, fűszerek, rá a frissen gyúrt és kelt pizzatésztára, tetejére reszelt sajt, nagyon finom és viszonylag olcsón kijön.
2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Szóval érdemes azt rendelni?! Jobb mint mondjuk egy sonkás-gombás vagy magyaros, stb. pizza?!
2016. aug. 22. 20:40
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! Még sosem csináltam pizzát de nagyon szeretnék, pláne, hogy van kemencènk. Hogy csinálod a tésztáját?!
2016. aug. 22. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

A rántott hús a jobb, vagy a pörkölt?

A tojás vagy répa?

2016. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Kérdező! Én ezt a tésztareceptet szoktam megcsinálni, illetve ennek a felét, az is egy nagy tepsire elég:


[link]


Nagyon gyorsan össze lehet dobni(10 perc kb), utána ha hagyod gyönyörűen nagyra megkel, nagyon könnyű, levegős tészta lesz, Utána csak ki kell nyújtani, rápakolni a feltéteket és megsütni. Régebben sokat rendeltem pizzát mert imádom, de mostanában már nagyon ritkán, csak akkor hat tényleg nincs időm vagy kedvem, de a frissen gyúrt séta a sütőből kivéve fantasztikus, és nagyon jól lehet variálni meg próbálgatni a feltéteket, szerintem érdemes kipróbálni :)

2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi! Tényleg egyszerunek tunik és nagyon jol hangzik:))
2016. aug. 23. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen pizza, viszik, mint a cukrot. Kukoricát szoktak rá kérni, vagy gombát. Van aki babot. Ja, meg csípőspaprikát is néha.
2016. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszi a jó otleteket! Kukoricaval, babbal és csípospaprikával olyan lehet, mintha chili con carne-s lenne, gombával pedig mintha milánóis! Jól hangzik mindegyik, majd kipróbálom oket!
2016. aug. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!