Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mirelit pizza?! /melyik márka, melyik íze/ Melyiket érdemes megvenni?!

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat elore is!

2016. aug. 29. 13:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én még nem ettem sose pizzán tonhalat, de nagyon gusztusosnak találom és a halat is szeretem. Olyan ízu, mint a konzerv tonhal!?!:))
2016. szept. 6. 15:39
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy olyan, konzerv tonhal van rajta. :)
2016. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Akkor ok,koszii! Azt szeretem /némelyiket/.
2016. szept. 7. 08:55
 24/25 Süle Dominik ***** válasza:
100%

Nálam ez a sorrend.

Aranyérmes:Ristorante Pestos pizzája. Elképesztően finom az ize és jo vékony és ropogós a tésztája.

Ezüstérmes:Lidl Deliziosa pizza. A szalámik rajta szép nagyok és a tészta is jo rajta. Plusz pont hogy a sajt nem ipari rajta.

Bronzérmes:Don Pepe elősütött pizza általában a Prímába és a Tescoba lehet kapni. Ez már a vastag tésztás verzio. A tészta ropogos és légiesen kőnnyű. A feltét pedig elég finom rajta


Amit sohase vegyél az a passionata pizza. Na azaz a kategoria ami k***a sz@r.

2016. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én a Dr. Oetkerest ajánlom.

Abból szalámisat vagy sima sajtosat.

2022. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!