Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Előbb láttam egy tv. Müsorban,...

Előbb láttam egy tv. Müsorban, hogy a boltban vettek egy 'zsirmentes" bacont. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Bármelyik élelmiszerboltban és sonkának hívják.
2016. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vacsoracsatában én is láttam ês gondoltam is hogy hol lehet
2016. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ott láttam. De nem tudtam felismerni a helyet sem, és a terméket sem. Kedves első. Nem vagyok hülye, tudom mi az a sonka.
2016. nov. 4. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy hülye, de szerinted létezik zsírmentes bacon... :D jesus, mik vannak, biológiakönyvet vegyél inkább
2016. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy mi volt az a termék, amit a vv Anett vásárolt - zsirmentes szalonna néven ! Hagymalevesbe szórta aztán.
2016. nov. 4. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nos én nem tartom magam se ostobának, se tájékozatlannak, de nekem elég hoax-szaga van. Zsírmentes szalonna = H2O-mentes ásványvíz. VV Anett meg az ilyen műsorok kitalálói is pont egy szalonna IQ-szintjén vannak.
2016. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez bizony sonka.
2016. nov. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem jöttetek rá, hogy mi lehet a zsirmentes szalonna?? Én nem ! Pedig nemrégen egy amcsi filmben is mondták.
2017. máj. 11. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Testépítő disznóból van
2017. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!