Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vannak furcsa ételkombinációid...

Vannak furcsa ételkombinációid, amiket csak te eszel úgy?

Figyelt kérdés
Pl majonézt földimogyoróval eszem,vagy tejet citrompótóval iszom stb,kíváncsi vagyok ti mit mivel szoktatok?

2016. nov. 14. 19:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Wow, te is szeretheted a zsírosat :D


Hm... Szinte bármit ecettel vagy legalább mustárral (jó, az édességeket általában nem). A pogácsa egészen remek úgy.

De nekem szolid dolgaim vannak s voltak, pl. tejfölös kenyér almával, ez egy teljesen jó dolog, csak szokatlan.

Mustáros tejföl, természetesen, az jó kombó. "Nincs elrontott étel, csak olyan, amiben még nincs elég ecet." Ezt én mondom néha, nem teljesen igaz, de nagyon közel áll hozzá.


A földimogyorót kevés kókuszzsírral eszem, a diót vajjal, mindkettőt jól összekeverve, az olajos magvak daráltak.


A lecsót nyers zöldséggel eszem, talán ez is szokatlan.

A vaj magában is jó, de ez nem kombináció.

Természetesen a mustár is jó magában, az ecet egy kicsit durva úgy.


Sosem ettem mustáros kókuszzsírt, de szerintem maga lehet a tökély, az ízlésemet tekintve. Mustáros földimogyoró... Kár, hogy ma már nem eszem.


A kávét tojássárgájával, kókusztejjel és/vagy vajjal iszom. Édesíteni nem kell. Ami kakaós, az egyben kávés is nálam.

De a kávéhoz a datolya is megy, persze külön harapva, akárcsak az étcsoki.

2016. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

főtt zöldborsó ketchuppal

mustáros korpivitkeksz

paradicsomkarikák zsömlébe

2016. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Persze nem hiszek benne, hogy ezekből bármit csak én ennék így, a tojástejes kávé pl. nagyon gyakori, még ketósnak se kell lenni hozzá(a ketósok amúgyis durvábban csinálják, tipikus a sok vaj, sok zsír, opcionálisan sok tejszín, 5-600 kcal/kávé. nekem ez szálkásításkor majdnem öngyilkosság lenne, de amúgy sem vonz).
2016. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Túrós tésztát szalonnával és cukorral egyszerre. Állítólag csak az egyikkel vagy másikkal szokták, és mindenki furán néz rám.

Sült krumplit olvasztott csokiba vagy fagyiba mártogatva. :D

2016. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
78%

Tojássárgájával... Vajjal? Na neee.:DDDD

Na, most elgondolkodtatott a kérdés, furcsa, de nekem nem igazán van ilyenem.:O Csak a sajtos tallér-lekvár kombináció.

2016. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

#5: Össze kell turmixolni a sárgájával és a vajjal a kávét, anélkül undorító lenne számomra, de így finom :)

A sima, persze habos vajas kávé sokaknak szimpatikus, nekem az a vészhelyzet, épphogy iható, a feketénél jobb, de nem szeretem.

2016. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

A cukros tepertős túrós tésztát egyszer már láttam valakítől.

A párom a káposztás tésztát eszik cukorral és borssal. Illetve cukorral enné, de ha már tettem rá borsot (már sütéskor kap, ez automatikus is nálam, meg se tudnám akadályozni magam szinte, minden zöldségnek jó a bors szerintem. vagy a hagyma), az sem zavarja.


A nutellát sós ropival ettem anno.

2016. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
7: a káposztás tésztát én is borssal és cukorral eszem egyszerre :)
2016. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
A nokedli kakaóval furcsa? Mert akkor igen. :D
2016. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

"még ketósnak se kell lenni hozzá"


Annak lehet hogy nem, de kettyósnak már annál inkább.

2016. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!