Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol érdemes sáfrányt beszerezn...

Hol érdemes sáfrányt beszerezni, ahol nem túl drága?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sáfrány mindenhol drága.
2016. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi sáfrány drága, viszont utánozhatatlan ízben is meg színben is.


Ha olcsót akarsz, akkor vegyél helyette sárfányos szeklicé, az is szinez, mégha nem is tökéletes, és csak keveset adj az ételbe, mert különben kiérzik az íze,

2016. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi kurkumát használunk. Igaz, hogy teljesen más az ízkaraktere, mint a sáfránynak, de azok a kaják, amikbe sáfrány kell, azok elbírják a kurkumát is. A színe ugyanolyan szép lesz, plusz jelentős a gyógyhatása is (májregeneráló, méregtelenítő, reumás panaszokat enyhít, roborál). A kurkuma sokkal olcsóbb, nagyobb kiszerelésben pedig kifejezetten az.
2016. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hol veszel nagyobb kiszerelésben?


és tudom, hogy drága, éppen azért kérdeztem, hogy hol vegyem, mert minél drágább valami annál több abszolút értékben a ráfizetés, ha nem jó helyen veszem, ahol relatíve jó áron van

2016. dec. 22. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Tesco, Spar, Interspar.


[link]


[link]

2016. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ne érts, félre nem a sáfrányról akarlak lebeszélni. :)

A nagyobb kiszerelésű kurkumát egy fűszeres-gyógynövényes üzletben veszem, de nem csak ők forgalmazzák. Most sajnos nem tudok bővebb infóval szolgálni, nemrég töltöttem fel a fűszeres üvegemet, pont ez volt az utója, a zacskóját pedig kidobtam.

2016. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!