Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az, hogy a Boci csoki...

Mi az, hogy a Boci csoki származási helye "EU-n kívül"?

Figyelt kérdés
Nem felháborító, hogy nem elég, hogy nekünk mindenből a sz.rabb jut, még a Boci csokit is máshol gyártják? Úgy tudtam, hogy a Boci csoki magyar!! Miért kell küldföldön gyártatni? Nem felháborító? És mit jelent, hogy EU-n kívül? Kína vagy India? Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 19. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Jo par eve Csehorszagban gyartjak.
2017. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amugy olyan cuki, hogy annyira ideges vagy, hogy Europan belul eszedbe sem jut, hogy van nem eu tagallam orszag :D
2017. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom pontosan, de az a helyzet, hogy a nagy táblás boci csoki nekem a 80-as években legalább annyira ízlett mint a milka. (apám külföldre járt, Volt összahasonlítási alapom.) Mondjuk drága is Volt.

De a 90 es évek óta amiót "még lágyabb, még jobban olvad a szádban", azóta utálom. Ezek a reklámszövgek mindig azt hivatottak lenyomni a torkunkon, hogy "belekotyvasztottunk megint valami szutykot, hogy költséghatékonyabb legyen a gyártás".


Szóval nekem tök mindegy, hogy nigériában, vagy kínában csinálják azt a szutykot, amit manapság bociként adnak.

2017. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges háborogni, Csehországban gyártják, 2013-ban eladták a Bocit svájci cégnek. Nem felháborító. Kicsit nyitottabnak kell lenni és elfogadni, hogy a dolgok kézből kézbe jönnek s mennek. És lehetőleg az élet fontos dolgain felháborodni. Szép estét..
2017. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg ez nem jutott eszembe, hogy Európán belül.. Mostanra elérték, hogy konkrétan már ehetetlen lett a Boci, régen pedig annyira finom, krémes volt. Miért rontanak el mindent ebben az országban? Vajon tudatosan teszik?
2017. febr. 19. 20:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel mert Csehország az unió tagja. Akkor valószínű egy olyan európai országban gyártják ami még nem tag.
2017. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: szerintem jogosan háborgok, mert horror árat fizetünk a silány áruért. Hol ebben a logika?
2017. febr. 19. 20:49
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat: 20:45-ösnek írtam az előbbi válaszomat.
2017. febr. 19. 20:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nestle svajci. Talan amiatt.
2017. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Alain Delon ***** válasza:
71%
4: Akkor itt az ideje megcsinálni az "Igazi Boci Csokit".
2017. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!