Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valami bajom, ha csak...

Lehet valami bajom, ha csak ezeket eszem hónapokig?

Figyelt kérdés

Alma,mandarin,narancs,dinnye,körte,eper,banán

Sárgarépa,paprika,hagyma,uborka,paradicsom,káposzta,retek,savanyuság

Csirkemell,Pulykamell,Tojás,Sajt,Túró,Kefír,Joghurt


Vagyis rengeteg zoldseget es gyumolcsot, sok fejerjet,

VISZONT szenhidratot nagyon keveset, kenyeret szinte soha, rizst es krumplit neha.


Ha nem szédelgek és nem vagyok erőtlen, akkor ez így oké? Mert rengeteg vitamin és ásványi anyagot viszek be , sok fehérje,és gyümölcscukor mellett.

Nem hinném hogy egészségtelenebb annál,mint ahogy a legtöbb ember étkezik.

(Nagy zabálások este, nagy adag zsíros és cukros kaják, kevés gyümölcs)


Koszi a valaszokat!

17f



2017. febr. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Banán, eper, narancs = kevés szénhidrát?
2017. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha naponta megeszem ket banant, es fel kilo narancsot, meg akkor is csak olyan 120 gramm szenhidrat al jarunk
2017. febr. 25. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Hat hallottam egy csavorol aki csak bananon es tejen elt sokaig, szoval szerintem lehetseges. De a mai vilagban egy furt banan dragabb mint egy zacsko teszta szoval....khmmm..mi ertelme is lenne?
2017. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindent eszel, bár nem táblázat a fejem s nincsenek mennyiségek, hogy megmondjam, a kismillió mikrotápanyagból miből lehet esetleg hiányod...

Én sokkal korlátozottabban eszem s nem aggódom.


Szénhidrátot sokat viszel be, de ez mellékes, csak érezd jól magad vele. Nekem egy rendes napomban 25-35 gramm van (ez számomra a legideálisabb, feltéve, hogy vannak alkalmilag zöldségesebb napjaim is, amikor fölémegyek, bár ennyibe is egész kellemes mennyiség férhet), de bőven ez alatt is lehet egészségesen élni, persze egyre nagyobb odafigyelés kell, ahogy kiesnek a növények.


A nagy bevacsorálás, sok zsír és kevés gyümölcs még ideális is lehet valakinek, a sok cukor problémásabb, de azért energiának az is megteszi. Nem elsősorban ez számít akkor, ha azt nézzük, mennyire egészséges az ember táplálkozása. Nagyon nem mindegy, mi a szénhidrát- és zsírforrás. Az ételmennyiség elosztása merőben egyéni, bármi működhet.

2017. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez így megfelő ha válltozatosan fogodod ezeket enni.


Egyékbént kenyeret én sem eszek, helyette zabot fogyasztok !

2017. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!