Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csokiskekszes zacskóba mit...

Csokiskekszes zacskóba mit keres egy háztartási keksz?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom elsőre hülyeségnek tűnhet a kérdés de engem ez tényleg érdekel.Maximum bekerülök a Gyakori kérdések failjai közé de legalább híres leszek*-*


Na jó elég a hülyeségből...


Éppen majszoltam a csokis kekszet és egy háztartási kekszet találtam benne.Eddig azt hittem hogy mindkettőt külön gyártják hiszen más a tésztájuk állaga vagy nemistudom...

Ti mit gondoltok erről...?



2017. márc. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szeretett volna csokis keksz lenni.

"Merj nagyot álmodni"

2017. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
elsőőőőőő, felpontoztalak :D
2017. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Első, ez valóban nagy volt! XD
2017. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:D [link]
2017. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
Easter egg
2017. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Jobb mintha döglött egér lett volna benne.
2017. márc. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg külön készülnek, de a töltösor lehet azonos. Amikor betöltenek egy adag háztartasí kekszet, utána ugyanazon a gépsoron a csokisat csomagolják. Ha egész véletlen egy háztartási keksze elakadt valahol, akkor nem kizárt, hogy az elsö csokis csomagba belekerül. Ez persze igen ritka eset, de nem lehetetlen.


Vagy - amennyiben nem feltétlen háztartási kekszröl van szó - lehetséges, hogy a csokis kekszekböl egy darab valamiért nem lett csokis. De ez csak akkor ér, ha a csokisnak ugyanaz a formája, és azért taáltad háztartásinak, mert nem volt rajta csoki.

2017. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó a helyes válasz. Ugyanazon a gépsoron készül, és egy szem elakadhatott valahol.

Nem írták rá, a csokisra, hogy nyomokban háztartási kekszet is tartalmazhat :D

2017. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!