Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha kint hagytam egy doboz...

Ha kint hagytam egy doboz fagylaltot egész nap (nem raktam vissza a hűtőbe), akkor dobjam ki vagy még lehet belőle enni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan kidobhatod. Szétfolyva szinte ehetetlenül édesnek tűnik amúgy is, visszafagyasztani úgyse tudnád ( és nem is érdemes), arról nem is beszélve, hogy meg is romolhatott, főleg, ha tejes.
2017. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg nem is kellet volna eleve fagylajtot venned, március van embeeer, omg

hova fajul ez a világ.... -.-"

2017. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

# 2 Ez mégis milyen hülye válasz? Márciusban nem lehet fagylaltot enni? Ez valami szabály?

Szörnyű, hogy némelyik ember milyen szinten akar belepofázni más ember életébe! "Hova fajul ez a világ"


Egyébként szerintem is kidobós. Megpróbálhatod visszafagyasztani, hátha ehető még, de mégis csak egy napot kint volt, esélyes, hogy megromlott.

2017. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem melegedett meg akkor én megeszem mert én úgy szeretem
2017. márc. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen jó is lenne,ha a legnagyobb gond a világban az volna,hogy márciusban is vehetünk fagylaltot :D
2017. ápr. 17. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A felengedett fagyasztott terméket visszafagyasztani tilos.
2017. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!