Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mérgező lehetett a rizstészta?

Mérgező lehetett a rizstészta?

Figyelt kérdés

Anyám mondhatom, bio-mániás, és rendes tészta helyett rizstésztát fogyaszt, én nem bízok az ilyenben, de hosszú munka után rohadt éhes voltam, és megfőztem: ám főzés közben közben valami brutál undorító szagot árasztott, párologtatott. 5-6db "tészta" a víz felszínére is jött, megkóstoltam egy bő kanállal, és ehetetlenül rágcsás volt. Aztán megkóstoltam újra, lehet nem főtt meg rendesen, és szintén büdös meg rágós volt.

Beírtam a keresőbe "büdös rizstészta", hátha valaki már tapasztalt ilyet, és valóban olyan eredményeket kaptam, hogy állítólag nagyon mérgező műanyagból készítik Kínában. Ennek a csomagolására az volt írva, hogy Vietnámból származik, a forgalmazó neve is ott volt, de tápértéket nem láttam.

Szerintetek valóban műanyag lehetett? Eléggé hipochonder vagyok, és félek, mert megettem pár darabot, és még főzés közben egyet nyersen is "elrágcsáltam". :(



2017. ápr. 10. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra keresel ra, hogy "oltás autizmus" akkor meg olyan cikkeket talalsz, hogy az oltas autizmust okoz.

Inkabb arra kerestel volna ra, hogy hogyan kell elkesziteni.


"Elkészítése különbözik az általunk megszokott búzaliszt alapú tésztáktól.


Első lépésként forró vízbe áztatjuk 10-15 percre, majd fajtától függően igényel további főzést. Mivel különböző típusú, szélességű, vastagságú létezik, ezért érdemes minden alkalommal elolvasni a zacskón lévő felhasználási javaslatot. "

2017. ápr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Barom
2017. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!