Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok segíteni ehető e a...

Tudnátok segíteni ehető e a csirkecomb amit vettem? 15 éve nem ettem húst így fogalmam sincs milyennek kellene lennie.

Figyelt kérdés
Lefóliázva árulták a sparban, másnapi lejárati dátummal. Frissebb nem volt sajna. Kinézetre ftissnek tűnt, fehér bőr, róusaszín hús. Nem volt büdös de teljesen szagtalan sem. Mivel sosem szagoltam húst friss húst nem tudom mihez hasonlítani. Dögszaga nem volt. Picit nekem sikamlósnak fűnt a bőrfelülete. Nem tudom ez normális e. Betettem a mélyhűtőbe egyelőre. Várom a véleményeteket.
2017. ápr. 22. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2017. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, meg amúgyis meg fogod mosni gondolom, és akkor lejön a "nyálka" (ami természetes).
2017. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem zöld árnyalatos addig az első két válaszoló véleményét támogatom.
2017. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne, bűzlene.
2017. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem kéne húst enned... én négy évig nem ettem, aztán azóta sem igazán, mert meghalok, úgy fáj tőle a gyomrom.
2017. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én húst hússal eszem, de szerintem sem kéne 15 év húsmentes időszak után sült csirkének nekiállni
2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos camdida diétára fogott az orvos és mivel a diéta elég szigorú szépen megkért, hogy legalább a csikével próbálkozzak meg különben nagyon le fogok gyengülni meg fogyni. Én sem örülök a dolognak. Köszönöm a hozzászólásokat.
2017. ápr. 22. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Inkább rizsfehérje, tejsavófehérje italt v halat egyél, tojást eszel?
2017. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tejsavót és rizst nem ehetek ebben a diétában, csak barnarízst. A halban sajnos kevés a kalória ahhoz, hogy ne fogyjak csont soványra. Tojást eszem.
2017. ápr. 22. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Zsíros halak

Avokádó

Magvak

Sok tojás

Olajok

Hüvelyesek

Simán megvan a kalóriaigényed és nem kell húst enni

2017. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!