Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milky Way krémre emlékszik...

Milky Way krémre emlékszik még valaki?

Figyelt kérdés

A kilencvenes évek sláger csokikrémje volt


[link]


Aztán megtörtént az a csúfság, hogy a Nutella egyeduralomra tört... Volt 1-2 év, amikor párhuzamosan futott egymás mellett a Milky Way krém, és a Nutella is, és amikor volt alkalmam mindkettőbe belekóstolni, akkor tudatosult bennem, hogy a Nutella mennyivel sokkal rosszabb, mint a Milky Way. Persze, nem osztotta mindenki a véleményemet, akkoriban 9-10 év körüli gyerekként sokat vitáztunk a haverokkal, hogy melyik is a finomabb csokikrém, de általában 60-40 arányban a Milky Way krémet tartottuk jobbnak. Persze, a szülők nem így gondolták, mert jött az a hihetetlen pofátlan reklám a Nutellától, hogy "Csupa tej, mogyoró, nutella finom íz csuda jó, nutella te leszel a nyerő, nutella az energia! a minden napi erő!" És a szülők szépen be is dőltek, mondván, a Nutella természetes anyagokból készül, egészséges, stb. Ott rohadjanak meg, hogy ilyen megvezethetőek voltak. Azóta pedig a Nutella valami indokolatlan magasságokba van. Teljesen érthetetlen az a hype, ami körülötte forog közösségi oldalakon, meg mindenhol. De visszatérve a múltra, szerintem még a Milky Way krém Nutellával szembeni visszaesése se indokolta volna, hogy teljesen kivonják a forgalomból. Ott van például a bohóc szelet. Ki a tököm vesz bohóc szeletet?? Mégis évtizedek óta kiirthatatlan az összes bevásárlóközpontból. Mi történhetett a háttérben? A Nutella netán felvásárolhatta a Milky Way-t? Amit persze nem hiszek, mert úgy tudom, a Milky Way is egy nagyobb brand része a Twix, Mars, Snikers, meg hasonlókkal együtt. De akkor is azt kérdezem könnyes szemmel: Hová tűnt a Milky Way krém 18 éve?



2017. máj. 23. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pl szoktam venni bohóc szeletet!

Amúgy nincs értelme összehasonlítani, a nutella mogyorós, a milky way meg csak csokis. Én az állaha miatt szerettem, habos volt, nem annyira sűrű. Hogy miért tűnt el azt nem tudom, van egy csomó termék ami eltűnt, a sport sajt is egy fájó pont volt.

2017. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

A Milky way-t már akkor sem értettem, borzalmas gejl szutyok volt. Mondjuk a Nutella is az, de a Milky way fehér része konkrétan műanyagízű volt.


De tessék, megmentelek az újabb 18 évi szenvedéstől:


[link]

2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A bohóc az egyik kedvencem:-D


Meg a milky way krém is. Nagyon sajnálom hogy megszűnt, a chokitóval, és az eredeti piros papíros táblás nestlé csoki mellett:_(

2017. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam a Milky Way-t.Nugátos íze volt.
2017. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is emlékszem rá! Nagyon szerettem! Én is visszasírom!

Én a Nutellát is imádom! :)

2017. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, akkor is csak a nagyon buta szülők hitték azt, hogy a nutella egészséges (mint pár hete az ovinkban az anyuka aki gyümölcsnapon neszkvik kakaót hozott, mer' rá van irva, hogy van benne vitamin), a többség tudatában volt már akkor is, hogy tele van cukortól, amitől a csemete csak meghülyül.

Én rendszeres vásárlója vagyok a bohócnak, bár a szamba vagy az eperjó sokkal jobb (ebben a kontextusban viszont a sportszelet felfoghatatlan számomra).

Azt sajnos én sem tudom, hogy miért vonták ki a forgalomból a Milky Way krémet, lehet központi döntés volt, mert külföldön sem láttam évek óta.

2017. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En is veszek bohocot. Meg lottot is szeretem.
2017. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy reklámozzák a nutállát,reggeliként fogyasztva az borzalom.Egészségromboló ilyen édes vackokat enni normális reggeli(pl.szalonnás tojás..stb.)helyett.
2017. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Húh, nem hittem volna hogy a bohóc szeletnek ekkora rajongótábora van :D Akkor mégse véletlenül van a boltokban. Igazából nekem se volt bajom vele soha, csak ilyen fapadosnak gondoltam. Abból a kategóriából inkább a sportot, vagy a kapucínert vettem meg.

2017. máj. 23. 17:03
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

8. mondjuk a szalonna meg a nutellás kenyér tápértéke kb. egyenlően nulla :)


De tény, bűncselekmény ilyesmiről azt reklámozni hogy jó reggelire.

2017. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!