Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit gondoltok a ma divatos...

Mit gondoltok a ma divatos "tiszta" táplálkozásról? Biztosak lehetünk jótékony hatásukról, egészségvédő tulajdonságaikról? Ezek a magok, bogyók, ilyen-olyan kreált, vitaminnal dúsított alapanyagok 100x egészsételenebbe is lehetnek akár.

Figyelt kérdés

Véleményem szerint,sokkal egészségtelenebbek az agyonmarketingolt szuper élelmiszrek.

Amúgy én piac párti vagyok és amit az időm enged otthon próbálok összeállítani.


2017. júl. 18. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
""tiszta" táplálkozás" Az meg mi? Megint lemaradtam valamiröl?
2017. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tiszta táplálkozásnak éppen az a lényege, hogy megveszed a remélhetőleg tényleg bio zöldséget a piacon, vagy megtermeled és azt eszed. A vitaminnal dúsított kaják nem férnek bele a tiszta irányzatokba.
2017. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tiszta étkezés az, amikor kihagysz feldolgozott vackokat és előnytelen élelmiszereket, nem tudom, te miről beszélsz.

Amúgy egy vitaminnal dúsított jó alapanyaggal nincs gond.

2017. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magokkal mi bajod?
2017. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A magokat kedvelem én is. A tojás is vitaminnal dúsított. Alapvetően benne, kell, hogy legyen a tojásban a vitamin. Miért azt még feltúrbózni. :)
2017. júl. 18. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Összességében mindenki próbálkozik ezzel-azzal, amit egészségesnek hisz. "Tiszta" táplálkozás a fejlett régiókban történő nagyfokú környezetszennyezés, ipari termelés és állattartás korában szerintem illúzió... akármilyen nyers vagy félkész/kész termékről van szó.
2017. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tiszta táplálkozás vegyszermentest jelent számomra, valamint a feldolgozott élelmiszerek, adalékanyagok kerülését. Az jó, hasznos és egészséges dolog.
2017. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!