Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik növényi tej a legjobb...

Melyik növényi tej a legjobb ízű kávéval?

Figyelt kérdés
A mandula- és a kókusztej annyira nem jön be, és elég drágák, ezért feleslegesen nem dobnék ki pénzt olyanra, ami nem jön be. Köszönöm a segítséget!
2017. júl. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Kókuszkrémet szoktam venni, 1 euróba kerül egy nagy konzervvel. Kb. olyan állaga van, mint a tejszínnek, csak sűrűbb. Ezzel iszom a kávét néha és teszek bele mézet és fahéjat is.


Szójatejet nem iszom, mert nem túl egészséges a szója, a zab- és a rizstejben nincs elég fehérje, szóval visszatértem a bio laktózmentes tehéntejre, ebből veszem a 1,5%-os zsírtartalmút.


Tudom, hogy nem valami egészséges a tehéntej meg laktózérzékeny is vagyok (egy pohár normál joghurt minden gond nélkül bemegy vagy 10 deka túró is, mondjuk 2-3 deci sima tejtől megy a hasam).

2017. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zab, mogyoró vagy mandula
2017. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alpro szójatejet szoktam, az ízre nagyon finom, és a zsírtartalma is megfelelő.
2017. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Bridge meg dm rizsteje.
2017. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyerekeknek valo vanilias szojaital, az nagyon finom. Tudom, hogy nem tul jo a szoja, de ha neha iszok, szerintem nem lesz semmi bajom tole. Altalaban ena kokusztejet iszok.
2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!