Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményetek erről a...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek erről a vízszűrőről? Milyen szűrő lehet benne? Faszenes szűrő?

Figyelt kérdés

Én mint laikus, nem tudom megvegyem-e.

Köszi a választ!



2017. aug. 20. 07:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi a lényeg lemaradt!

[link]

2017. aug. 20. 07:51
 2/13 A kérdező kommentje:

BOCS! aktív szénszűrőt akartam írni. :)))

A grill a faszenes..... :D :D

2017. aug. 20. 07:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden csapra tennél egyet? Vagy lenne egy, amiből csak iszol? Tényleg kiszűrnek ezek sok mindent. A Balatonon én is használok ilyet és tényleg jobb lesz a víz, szemre és ízre is.
2017. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, egyet vennék és csak arra a csapra tenném fel, amiből iszom.

Az a csap viszont a konyhába van, és a mosogatáshoz viszont nem kellene a szűrt víz, de ha már ott van, akkor több is lenne a fogyasztás, mintha csak ivásra és főzésre használná az ember.

Egyébként van egy vízszűrő, amit nem használok, mert abba három db szűrőt kell venni. Plusz látok még három nagyobb szűrőt/filtert is amely egyben a talpa is a készüléknek.

Ezt egy rokontól kaptuk, mikor egy családtagom beteg lett, és sajnos eltávozott közülünk. A szűrőt pedig nem cseréltem benne, és a víz fura ízű lett, így csak ott van egymagába egy külön kis csapja van, ami nem akadályoz a mindennapi ténykedésben.

De három szűrőt venni egy kicsit drágának tartom. Plusz a másik három szűrő, amely a lábai is egyben a készüléknek.

A típusa: PurePro USA

Így néz ki, csak puffertartály nélkül.

Van egy kis motor is rajta, mert nem a hálózati víznyomással működik.


[link]

2017. aug. 20. 08:42
 5/13 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gond az, hogy kevés pénzből élek, így nehéz bárminemű kiadás, pedig ez az egészségemet szolgálná.
2017. aug. 20. 08:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez amit most kinéztél az olyan, hogy a mosogató csapjának a végére szereled fel, oda, ahol kifolyik a víz. Van rajta egy csap, amivel tudod állítani, hogy a készüléken keresztül jöjjön a szűrt víz, vagy simán csak folyjon, mint eddig. Így mosogatáshoz nem a szűrt vizet használod. Amire figyelj, hogy legyen hely a mosogató mellett, ahova teszed, mert szeret bebillenni.
2017. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezt sem tudom megvenni, mert ezt is drágának tartom a fizetésemhez képest.

[link]

2017. aug. 20. 08:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem fontos, hogy minden víz átfolyjon rajta, csak az amit iszom.
2017. aug. 20. 08:58
 9/13 A kérdező kommentje:
A PurePro USA ozmózis
2017. aug. 20. 09:07
 10/13 A kérdező kommentje:
A PurePro USA ozmózis vízszűrő amiről írtam az előbb, kicsit drága üzemeltetésű, mert amennyi tiszta víz kifolyik annyi a szennyezett víz mennyisége is. Lehet, hogy jobb a többinél, de költségesebb is a fenntartása. Kb. két éve nem használom, és biztos, hogy a benne lévő pangó víz már káros is lehet, mert fertőzött lehet a készülék.
2017. aug. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!