Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szeretik a tojást?

Figyelt kérdés

Hogyan szeretik elkészíteni? és milyen tojást szeretnek?

tyúk, gyöngytyúk, liba, kacsa, galamb, pulyka, fürj, strucc, emu stb.?



2017. szept. 25. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk. Omlett,tükörtojás,fött tojás...stb
2017. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Shakshuka! Ha nem ismered, guglizd meg. Tök egyszeru elkesziteni es nagyon finom,laktato!
2017. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eggs Benedict
2017. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Tyúktojást, bármilyen formában.
2017. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egész gyerekkoromban utáltam a tojást, most nem tudok betelni vele, szinte minden reggelim része valamilyen formában :D

Főtt tojás (keményet és a lágyat is szeretem), külön kedvencem a buggyantott tojás, de szeretem a rántottát, tükörtojást is - szendvicsbe, tortillába, vagy csak magában is jöhet. A főtt fürjtojást is nagyon szeretem, a többi felsorolthoz nem nagyon férek hozzá a hétköznapokban, de strucctojást már kóstoltam, ízlett.


#2 A Shakshuka tippért külön köszi, szuperül hangzik, ki is próbálom. Leírás alapján kicsit a Huevos Rancheros-ra emlékeztet, azt pedig imádom.

2017. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mansour ***** válasza:
74%

Csak sima tyúktojásra telik...


Lágytojás vajas pirítóssal, tükörtojás olajban sült paradicsomkarikákra ütve, gombás rántotta, szalonnás-hagymás rántotta, majonézes tojássaláta, kínai fu-yung tojás, indiai tojás-curry. És kedvencem még a rakott krumpliban a kicsit megpirult tojáskarika.

2017. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tyúktojást.Keményre főzve nem szeretem, de lágytojásnak, lágyabb rántottának, omlettnek sokféle zöldséggel, hagymával szívesen megeszem. De imádom madártejként is.
2017. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ildike87 ***** válasza:
100%
a tojást leginkább rántottánk szeretem, de a rakott krumplit is szivesen megeszem, amiben ugye szintén van tojás
2017. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Annyi sokféle tojásos finomságot soroltatok fel, hogy összefut a nyál a számban.

Mindegyik nagyon jól hangzik, mindet ki fogom próbálni.

Én személy szerint a kaszinótojásért vagyok oda, francia salátával.

2017. szept. 25. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Finom a majonézes tojás saláta is, de a tojáspörkölt is, persze, "mezei" tyúktojásból.
2017. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!