Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nagyon jó minőségű kolbászt,...

Nagyon jó minőségű kolbászt, szalámit, sonkát hol szerezhetek be?

Figyelt kérdés
Esküvőnkre a vacsora előtt a hagyományos pogácsa, sajtos szál stb, helyett modern, de házias jellegű hidegtálat szeretnénk kínálni fa deszkán tálalva jó minőségű sajtokból, kolbászokból, sonkából, olivabogyóval, dióval, kencékkel. Melyik delikáteszekben, majorokban, kézműves műhelyekben készítenek vagy árulnak igazán finom, jófajta sonkát, kolbászt? Sajtot már több helyen kinéztem, de a többivel hadilábon állok. Köszönöm!

2017. szept. 30. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik megye?

Szabolcsban tudok ajánlani.

2017. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Legjobb minőség az, amit Te keszítesz..... amit veszel az mind arra megy, hogy minel több penzt zsebeljen be....
2017. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Pörc-Balatonkenese.

A legjobb magyar tradicionális delikát üzlet szerintem.

2017. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

3 hét múlva lesz a Csabai kolbászfesztivál, ott 100% kiváló disznóságokat tudsz venni.

[link]


Egyébként meg nem lehet tudni, hogy hol, miből, milyen körülmények közt készülnek a kolbászok. Én nem szívesen veszek sehol.


Ha kertes házban laktok, akkor keressetek egy jó böllért, hentest, és vágjatok le egy 150-200 kilós disznót, és csináljátok meg otthon. Minden faluban akad egy-két kolbászáról híres ember.

2017. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: Pörc Delikáteszt már én is néztem, benne van a pakliban. Helyileg mindegy, hogy hol van, a lényeg a magas minőség. Elfelejtettem írni, hogy nem feltétlen csak sertésben gondolkodok, akár ha valahol van jó szarvas kolbász, mangalica, vagy importálnak jóféle spanyol sonkát stb. Egyelőre nyitottak vagyunk, van pár hónapunk kitalálni.
2017. szept. 30. 19:03
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
48%
talán valami vidéki faluban háztól
2017. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Legközelebb Bécsben.
2017. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerdán-szombaton a kiskunhalasi piacon a hartáról jövő hentesnél. Mangalica is van.
2017. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pick vagy Herz szalámik nagyonjók pl. Bármely Tescóban kaphatók
2017. okt. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Kothencz Tibor algyői (Csongrád megye) hentesmester termékei kiváló minőségűek, többszörösen díjazottak!
2017. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!