Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vegánok! Ti esztek olyan...

Vegánok! Ti esztek olyan élelmiszereket, amire rá van írva, hogy nyomokban tejet tartalmazhat?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy az csak felelősségelhárítás céljából van ráírva, de azért én nem szívesen eszem az ilyen termékeket...

2017. okt. 9. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Simán megeszem persze, ez csak annyit jelent, hogy olyan üzemben gyártják, ahol tejes élelmiszert is gyártanak.
2017. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 9. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Én is. Az ilyesmit gyakorlatilag csak úgy lehet elkerülni, ha mindent magad termelsz meg
2017. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

#3


Vagy úgy, ha nem fogyasztunk semmi feldolgozott élelmiszert, mint pl a 811 követői.


A "nyomokban tartalmazhat" kifejezés a súlyos allergiásoknak szól, az adott élelmiszer összetevője a recept szerint nem tartalmazza az allergén összetevőt (vele azonos gyártósoron viszont dolgozhattak allergén anyagokkal).

2017. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!