Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Méretes hangyát találtam az...

Méretes hangyát találtam az ananász konzervben, szerintetek fogyasztható?

Figyelt kérdés
Kibontottam egy darabolt ananász konzervet, átöntöttem egy kis lábosba, hogy szépen kikanalazzam, és a legalsó ananászdarab alján, ami ugye a konzervdoboz aljával érintkezett, egy méretes hangya maradványait találtam, lényegében majdnem egy egész hangyát. Mégpedig elég méretes hangya, majdnem akkora, mint egy kisebbfajta darázsfaj, mint mondjuk egy földiméh. Jól látszanak a konzerválódott lábai, a fej, a tor, a potroh, az ízekből összeálló, de az ananászlében történő hosszú állás ideje alatt már féligmeddig feloldódott kitintest, a csápok apró nyulványai. A belső szervecskék teljesen feloldódtak, csak a váz látható. Szerintetek fogyasztható így az ananász? Természetesen azt a darabot kivettem a lábosból.

2017. okt. 16. 23:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és az nem volt ám ráírva, hogy nyomokban hangyát tartalmazhat.
2017. okt. 16. 23:05
 2/9 anonim válasza:
42%
Azt is hozzá adták, meg kell enni 😂
2017. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem leszek tőle hangyás?
2017. okt. 16. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Ananászos hangya.

Végül is... A mézes termesz, csokis szöcske és társai sok helyen csemegének számítanak. Gondolom a hangya is ehető.

Akkor egy hangyától nem lesz ehetetlen egy egész konzerv ananász.

2017. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Magának bezzeg szarvasbogár jutott. Adja nekem Bakter úr!"
2017. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Semmi baja,csak bartosista ananasz
2017. okt. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hangyát hanyagold, az ananászt nyugodtan fogyaszd el,hangyányi bajod sem lesz tőle.
2017. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
alaposabban megnéztük, és egy ízelt láb is előkerült a cukrozott léből, így már tehát nem hangya, hanem valamilyen darázs. az izmos combú ízelt láb alapján egyértelműen felismerhető, hogy egy kisközepes méretű darázsfaj.
2017. okt. 17. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Az kemémny. Azért én írnék pár sort a gyártónak.
2017. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!