Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb csokoládé?

MiloNagy kérdése:

Melyik a legfinomabb csokoládé?

Figyelt kérdés
Új kedvenc csokoládét keresek. Tudjátok, minden nap ettem a sima tejcsokoládés Milkámból egy sort, de amilyen irányba elment a Milka a csokoládé gyártással, az már nagyon nem szimpatikus nekem. Minden félét beleraknak... komolyan mondom, nem sokára már új sajtos Chio Chips ízű csokijuk lesz. Szóval új napi csokoládét keresek, ami lehetőleg minden élelmiszer boltban elérhető. Ti mit ajánlotok?

#legjobb #csokoládé #Milka #napi rutin része a csoki
2017. okt. 17. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
A Kinder csoki. 😁
2017. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már a Kinder sem a régi, évekkel ezelőtt az volt a legjobb, de én már valahogy nem ugyanazt az ízt érzem (főleg Kinder tojásról meg 4-es/8-as Kinderről beszélek, ezek elvileg ugyanazokat az összetevőket tartalmazzák), már nem is annyira jó így.

A legfinomabb csokoládé, ami valaha ettem, a brit Cadbury Dairy Milk volt, sajnos itthon csak delikáteszekben lehet kapni.

A Milkát én még mindig szeretem, a tejcsokis verzió íze számomra változatlan, de a fekete-fehér pöttyös is jó. Igazából nagyjából csak Milkát és Bocit lehet kapni a magyar boltokban, nem túl nagy a választék.

De nagyon finom például a Kinder Bueno, azt szeretem!

2017. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tesco finest csokijai is finomak ,de az aldi sajátmárkás csokijai is nagyon finomak voltak.
2017. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belga csokik
2017. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Lindt bonbon, Frey Amanden, Frey Trüffel- és Créme Noire, Cailler Noire, Läderach bonbonjai és egészcsokijai közül mindet ;)
2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rittersport, Boci, Twix
2017. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a Stühmmer nagyon finom, sok helyen kapni.
2017. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jóindulattal sem tudom csokinak nevezni a Milkát, hanem egy tejtáblás vacaknak, amióta nem csomagolják alufóliába, hanem egyszerűen papírcsomagolásba teszik.


Nálam a csoki a Lindt, Suchard, Cote d'Ornál kezdődik. A Boci csoki mínősége pl. utóbbi években javult.


Én utálom, hogy a csokiból a legperverzebb ízvariánsokat hozzák ki. Pl. Joghurtos csoki, amitől okádtam mindig is és ehelyett ilyen cukros sz@r volt a töltelék.

2017. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ott tartunk, hogy tábla csoki 800 Ft-nál kezdődik, bon bont 1800-2000 Ft-ért vegyél, és az finom lesz, mindegy milyen ízben akarod. Illetve szabad kimenni Ausztriába és Németországba, ahol nyilván a "kommersz" csokikból is a minőség kerül a polcokra, hiszen a Milkának, Kindernek és minden gyárnak 2 gyártósora van, egyik Nyugat-Európára gyárt jó minőséget, másik Kelet-Európára, ízetlenebbet.


Nem a te hibád, hogy nem ízlenek az olcsóbbak, jól érzed, ide silányabb minőség jut.

Ausztriában veszek ilyeneket, és a kommerszebbek is tökéletesen ehetőek emiatt.

2018. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!