Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van ki szereti a nyers hagymát...

Van ki szereti a nyers hagymát, de ritkán eszik mert hányingerem van utána magától is?

Figyelt kérdés
Én szeretem igazából, de még ma reggel is elfogott a hányinger a saját szájszagomtól. :( Ezen a rágó sem segít, mert sokkal mélyebbről árad az egész.
2017. nov. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, ha kegyednek hányingere van tőlem!
2017. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
" Magától "? Tegezhetsz.
2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van értelme egy autokorrekt hibán fennakadni?
2017. nov. 14. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Rágjál szegfűszeget, vagy petrezselyem levelet utána.
2017. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a (komoly) baj, hogy másnap még büdös a szád tőle.

Gond lehet az emésztéseddel, ami azt is jelentheti, hogy egyébként is "szagos" a szád, csak még nem mondta senki.

Ha a férjem hagymát eszik, és 4-5 óra múlva semmi hagymaszaga a szájának.

Beszélned kellene a háziorvossal!

2017. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legutóbb hogy megettem, mondjuk tényleg nem volt valami jó az emésztésem, puffadtam meg minden tőle. De akkor is nem jó érzés, még ha órák után el is múlik, folyamatosan a hagymaszagot érezni.
2017. nov. 14. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Azt értsd meg, hogy egészséges embernek NINCS hagymaszaga 5-10-16 óra múlva.

Nem a hagymával van a baj, hanem az epéddel, vagy a hasnyálmirigyeddel, esetleg a májaddal.

Az el nem múló hagymaszag csak egy jelzés.

Próbáld meg hagymaevés előtt a Dipankrint, ha használ, akkor a hasnyálmirigyed nem bírta a kiképzést.

Ha nem használ, akkor legközelebb a Bilagitot, az az epére hat.

Valamelyiknek segíteni kell, de azért én a helyedben csak beszélnék orvossal, különösen, hogy azt mondod, hogy előfordulnak emésztési panaszaid.

2017. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak érzékeny a szaglása. 5 óra után még simán érezhető a hagymaszag, ha az én orromról van szó. 15-nél nem tudtam tesztelni, de majd igyekszem megtenni.
2017. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 3-4 szer eszek reggelire lila hagymát (mikor mivel, tepertővel, sajttal stb). Az "aurám" hatására mindig van helyem a buszon, nem tolakszanak felém az emberek, nagyobb a privát szférám a munkahelyemen, és nem hat rám mások vírusa-bacija sem. Ja, és egy Hhhhhhellóóóó!-val bármely kötekedőt le tudom szerelni. Tiszta nyereség! Ennyi pozitív dolog mellett mi az a kis szájszag... ehh.


Van egy tuti házireceptem arra az esetre, ha nem akarom, h érződjék rajtam a lila hagyma szaga. Eszem egy pár gerezd fokhagymát...!


;)

2017. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!