Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok mondani olyan ételeke...

Tudnátok mondani olyan ételeket, amiktől viszonylag gyorsan és sokat lehet hízni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
tészták, krumpli
2017. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Lasagne, jó sok sajtos megszendó estére...

nehéz, zsírosabb kaják.

Egyik barátnőm is hízókúrán van, refluxos, az ősszel nagyon lefogyott...

2017. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mogyoró, meg más ilyen magfélék. Egészséges, de sok benne a kalória nagyon.
2017. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mogyoróvajas-lekváros szendvics(egy szendvics 600 kalória)

rántott sajt tartárral és sült krumplival

sajtos-tejfölös tészta

pizza baconnal és extra sajttal

besameles-baconos tészta

2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kalória töblet a kényeg, nem pedig maga az étel, ha pizzán és hamburgeren élsz se biztos, hogy hízni fogsz, akár még fogyhatsz is, ha kevesebb energiát viszel be mint kell.


Én azt javaslom, hogy egyél azt amit eddig csak többet, akár több étkezést is vevezethetsz, tehát pl. napi három helyett egyél ötször.

2017. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olajos magvak

Nutella

Olajos,zsiros ételek(bundáskenyér,fánk)

Tejföl

2017. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, általánosan legalábbis. Én semmitől sem tudok gyorsan hízni, soha nem is tudtam, hiába ettem rengeteget.


De ha ez a célod, akkor igyekezz rengeteg kalóriát bevinni. Nyilván nem a leglightosabb cuccokból, de egyéni, hogy mi segít benne. A fehérjés-zsíros ételektől sokan inkább túl könnyen jóllaknak s automatikusan fogynak... Én szénhidrátokkal tudtam csak hízni, de most már max. csak zsírral és erőszakkal. Sült zöldséggel valószínűleg könnyebben menne (prímán hozza a kalóriát, miközben rosszul laktat. ha zöldségételt eszem, elég esélyes a túlevés aznap), de az sokaknak valamiért (jó, térfogat, rost, egyéni különbségek) a fogyásban segít.


Ha a sűrűségen túl a hormonokat is nézzük, zsíros ÉS szénhidrátos ételek lehetnek jók, de megint az a kérdés, hogy a delikvens jóllakik-e 2 falattól vagy be tud tolni egy csomó ételt.

2017. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tejszín kinai nutella es gainer shakek
2017. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!