Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek jó még a 3 napos...

Szerintetek jó még a 3 napos gyrostál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap késő este (éjfélkor kb) rendeltem egy gyros tálat. Szerintetek jó még így Ma, szerda délben? Szagra jó, de beleenni egyelőre nem mertem . Előre is köszi a válaszokat! :)
2017. dec. 7. 13:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%
Én már nem enném meg! Bár én amúgy is nagyon kényes vagyok ilyen téren! max még másnap ennék belőle!
2017. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha van rajta joghurtos öntet akkor nem vállalnám már be. Egyébként ma csütörtök van nem szerda és vasárnap elég régen volt már.
2017. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hupsz.Tényleg csütörtök van. :D igen van rajta joghurtos öntet. Akkor kidobom . Fájó szívvel dobom ki a pénzem :( legközelebb hamarabb megeszem. :) köszi a válaszokat! :)
2017. dec. 7. 14:04
 4/13 justdev válasza:
68%
Én megenném akkor is h ár nem jó, úgy is ugyanaz lesz belőle.
2017. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mivel valószínűsíthetően már vasárnap is többnapos volt benne a hús, így abszolút felejtős.
2017. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Ettem hűtőben tárolt 5-6 napost is többször.


Sosem lett semmi bajom.


Elfogadom, hogy itt vannak nálam emberek, akik nagyon adnak a saját kajájuk biztonságára. De ők nem is próbálgattak, tesztelgettek dolgokat az életükben gondolom, mert annyira vigyáztak (amivel semmi gond nincs). Én viszont mindig próbálgatom ezeket, tesztelem a határokat és azt látom, hogy egy NÉGY napos gyrostál belefér bőven. Már kipróbáltam magamon.

2017. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat. Nem ettem meg már. Valóban lehet már alapból több napos a hús az étteremben amiből csinálják. Főztem inkább egy jó túrós tésztát sok pörccel 😊😀
2017. dec. 8. 00:17
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: háziorvosod nem unatkozik gondolom...
2017. dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak próbáld ki!


Ne beszélj olyanról, amit még így nem próbáltál (és nem halálos).


Miért kell a hülyeséget nyögni, hogyha még valamit sosem próbáltál ki és csak egy olyan "rossz" dologról van szó, ami hosszú távon az egészségre nem ártalmas, pláne nem ember életre.


Annyi ilyen kis idiótaság van, amiken az emberek ütni való módon össze tudnak veszni. Pl láttam már, hogy a napi kétszer fogat mosók lenézik a napi egyszer fogatmosókat. Meg ilyenek.


Mintha te attól lennél jó ember, hogy nem eszed meg a 3 napos gyrost, én meg attól lennék rossz ember, hogy megeszem. De hát nem erről van szó, mégis sokan ilyen (alávaló) mélységekbe viszik ezeket a vitákat, gondolatokat. ("Ha valaki máshogy csinál valami kis apróságot, mint én, az biztos rosszul csinálja, én meg jól.")

2017. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 3-4-napos gyrostál simán jó, ha hűtőben volt tartva. Akár 1 hétig is eláll. Persze, több naposan, hűtőből kivéve és újramelegítve már nem olyan finom, jó, mintha friss lenne, de nyugodtan megehetted volna.
2017. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!