Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Extra szűz olivaolajat szeretn...

Extra szűz olivaolajat szeretnék venni. Melyik márkájú a legjobb és hol kapható?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia, én csak abban tudok segíteni, hol NE vegyél olívaolajat. A Lidl Primadonna márkájú olajának volt pár éve botránya abból, hogy az extra szűz jelző ellenére silányabb minőségű olajat tesznek az üvegbe. Nekem a Penny olajával sem volt jó tapasztalatom, borzasztó, avas szaga volt, végül kidobtam annak ellenére, hogy nem vopt olcsó. Bertolli márkáról szintén azt hallottam, hogy nem 100%-ig extra szűz olaj kerül az üvegbe.

Én egy kínai üzletben veszek Sparta Gold nevű olajat, ebben bízom, de a Tescoban lehet kapni többféle prémium minőségű olíva olajat, ott biztosan sikerrel jársz. :)

2018. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudod Te azt megfizetni.
2018. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
2018. febr. 1. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél kimérve igazi olivát, mi is így csináljuk.

Van ahol még meg is kóstolhatod.

[link]

2018. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

...még annyit:

Az igazioliva elköltözött, itt az új címe:

[link]

2018. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha rá van írva, hogy extra szűz, elég az. Azok között nincs különbség minőségre. Az olyat, amit az első írt pedig persze nem lehet előre látni.


Eskü ha vennél öt fajta extra szüzet és sorban kóstolnád őket, semmi lényegi különbséget nem éreznél.

2018. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bertolli-t veszem. Nincs kérdés hogy jó e vagy sem. Mert jó.
2018. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valóban a Bertolli az egyik legjobb minőségű olívaolaj.

Én nagyon sokat vagyok Olaszországban, ott él a családom nagyobbik része.

A testvérem, aki 40 éve ott él, még olaszországi viszonylatban is azt tartja a legjobbnak.

Bár érdekes, hogy van különbség aközött amit ott veszek és hozom, mint amit itt vásárolok.

Az itthoni szerintem valamivel hígabb.

2018. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy extra, még egy fontos dologra figyelni kell. Hogy megadják a cimkén, mely régió. Ha nem írják rá, azt jelenti hogy vegyesen több helyről gyűjtötték be, vagyis az már alacsony minőség, na az olcsóbb. Azt sem ajánlatos megvenni
2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!