Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretném kideriteni hány...

Szeretném kideriteni hány kaloriat is viszek be naponta. Ezért leirok mindent amit megeszek naponta . Szoval két hosszu szelet fehér kenyér + megkenem margarinnal és teszek rá szalámit kb 10 darab 2 centis kerek szalámit ez kb hány kaloria? Xd

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg * kaloriabazia.hu
2018. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mértékegység a gramm, nem a szelet, darab meg hasonlók.


Ha lemérted, akkor a kaloriabazis.hu oldalán ki tudsz mindent számolni!

2018. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyit eszel egész nap? Gratulálok :) Egyébként ez igy 500-600 kaloria lehet szerintem, vagy inkább több.Ebbol minden fölösleges, mi lenne, ha normálisan ennél? Még fogynál is (gondolom az a célod).
2018. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja hat ezvan ..nem ha mast is eszek akkor hizok max .futassal naponta eltufok érni 1000 kaloria égést szoval minuszba leszek ott is van a fogyás
2018. febr. 8. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de eléggé butaságot csinálsz. Bár a hozzászolásodbol is látszik, bárki bármit próbálna neked elmagyarázni, ugysem hagynád.A lényeg az, hogy szénhidrátot eszel zsirral, ráadásul ez alig laktat. Persze hogy elkezdesz hizni, ha többet eszel ilyen szarságokbol. Egészséges NORMÁLIS kaja kellene neked, legalább 1300 kaloria és sport!Ennyi a titka a szép alaknak és fogyásnak.
2018. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én is kövér voltam, és ugyan így gondolkodtam kaja szinten. Megettem a napi 2-3 teljeskiőrlésű kenyérből,szalámiból álló szendvicsemet meg otthon ettem 4 tojást naponta emellett edzettem és 3-4 hónap alatt lefogytam 10-12kilót. Nem ajánlom senkinek ezt a barbár módszert, mert emésztési problémáid lehetnek később. Ha esetleg fiatal vagy és "viszonylag alacsony" akkor nyugi ha visszafogod a kajálásodat és nősz,magasodsz akkor lemegy rólad.
2018. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!