Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok mondani olyan hideg...

Tudtok mondani olyan hideg ételeket, amik kielégíthetik egy nagy étvágyú ember étvágyat, helyettesitik az ebédet, és maximum 5-600 forintba kerülnek?

Figyelt kérdés
Illetve cukortartalma alacsony
2018. febr. 13. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Kebab?
2018. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
30%
Gyros, rántotthusi, csirkés-sajtos rakott tészta, tejszínes csirke rizzsel
2018. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

parolt zöldsegek, salatak. ezekbol ehet többet is. kitöltik a gyomrat de nem olyan kaloriadus mint pl egy pizza vagy egy nagy tal teszta..


mivel nagy etvagyu az illeto es gondolom tulsulyos is (a cukor miatt hogy emlited keves legyen) gondolom nem veszi eszre amikor mar jol lenne lakva / avagy meg van ez zavarodva nala. teszta,rizs,kenyer,krumpli - ezeket mindenkepp hanyagold. levesek thermoszban sokaig meleg marad. De pl a cekla krem levest finom hidegen is enni, vagy gazpacho leves.


de csodak nincsenek. nagy valozinuseggel az elejen kicsit ehes lesz..lehet ez jol is jönne kicsit ;)

2018. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
zsíros kenyér lilahagymával
2018. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Tojássaláta, franciasaláta, csirkesaláta, sovány sült hús savanyú káposztával, rántotta szelet sonkán sütve, vagy hagymásan, grillezett halszeletek (ha szereti a halat), fasírt áztatott zsemle helyett kevés zsemlemorzsával, főleg húsból céklával, rakott karfiol rizs nélkül darált hússal, körözöttel töltött paprika és mindezekhez ilyen kenyérpótlók:

[link]

2018. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Mannaconda, nincs az az isten, hogy pl. én (de hű, de nem vagyok ezzel egyedül) akármennyi natúr zöldséggel jóllakjak, sőt, másfél kiló szénhidrátszegény, megfelelően zsíros főzelékféle is kevés. Igen, megtöltötte a gyomrom s feszülő gyomorral éheztem. Nem poén. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek pár kalória megteszi, akármekkora halom saláta is az. Ha rádobunk némi fehérjét (pár tojás, pár szelet sajt), az szolid étkezésnek jó, ebédnek nekem speciel soványka lenne.


Kérdező, tudni kéne, téged mi laktat. Bár a legtöbbeket a fehérje. Húsban nem vagyok képben, a sajt drága. Ismerek olyat, akinek negyed kiló földimogyoró teljesen jó étkezés szükség esetén, a legtöbbünknek azért nem.

Én tojásételt vinnék, némi zöldséggel, mert nekem az jön be. Vagy valami pogácsafélét, bár az nekem nem elég fehérjedús, de pl. a párom azt visz holnap munkába reggelire s neki szuper. Nem tudom, venni akarsz-e vagy magad készítenéd... Az utóbbi általában nyilván lényegesen olcsóbb és jobb.


Sok opció van.

2018. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
6. Ne trollkodj már, ember nincs aki megeszik fél kiló főzeléket és éhes...
2018. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hideg teljes kiőrlésű tésztasaláta sok-sok zöldséggel, megszórva tökmaggal, fenyőmaggal, napraforgómaggal

Chilis bab vagy babsaláta szerintem hidegen is finom

Tortilla wrap fekete+fehér babbal, avokádóval, paradicsommal,paprikával

Falafel pitában (a csicseriborsófasírt nagyon fehérjedús, laktató)

2018. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!