Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Túró helyett Túró Rudi?

Túró helyett Túró Rudi?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék, de a natúr túrót nehezen eszem meg lefekvés előtt. Arra gondoltam, hogy pöttyössel vajon ki lehet e váltani a túrót? Mivel valamennyi túró abban is van

2018. febr. 17. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Tele van cukorral, ha neked belefér, akkor hajrá.
2018. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
1 rudi kb 30 gramm, szóval ha van is benne cukor, akkor sem annyira vészes....
2018. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincs is rajta csoki. Az a borzalmas bevonómassza az összetevők listája alapján sem csokoládé...
2018. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Végülis eheted (tele cukorral? egy része cukor és amúgyis pici, egy szelet házi sütibe sokkal több szorul, egyesek a kávéba is többet tesznek), de én inkább házilag készítenék valami túrórudifélét vagy gyümölcsös túrókrémet. De én nem eszem cukrot és a csokim is házi meg minden, nekem ezek fontosak. Az, hogy eszel-e cukrot, feldolgozott ételeket s mennyit, az a te dolgod.
2018. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Túró, egy kis cukor, vanillin cukor, mazsola, nyakon öntve étbevono csokival.

Biztosan gazdaságosabban jösz ki, íze sem olyan, mint a 'sima' túrónak.

2018. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :) A cukorban tényleg igazatok van. A bevonatot pedig még sosem olvastam, de holnap elolvasom.. Először még neki fogok futni natúr túrónak gyümölcsdarabokkal, hátha úgy könnyebben csúszik :)
2018. febr. 18. 00:19
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyél tejbegrízt, tejberizst, de készítheted a grízt kukoricadarából is, röf röf.
2018. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Natur turot és nem tudom megenni de tegyél hozá vaniliás cukrot ,reszelt citromhéját tejfölt és biztos hogy jobban megeszed vagy csinálj körözötett,hagyma vaj turo,pirospaprika,tejföl az is finom.
2018. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek venni Túró Rudit, ha otthon csinálhatsz Túró Rudolfot? Az olyan, mint a Túró Rudi, csak tízszer akkora.

Túrót összekevered tejföllel, vaníliás cukorral stb, ahogy fentebb írták, étcsokit (vagy tejcsokit) megolvasztasz, leöntöd, dermed kicsit a hűtőben, szeletelve fogyaszthatod.

2018. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp:


A túrót ízesítsd ízlésed szerint, önts hozzá egy kicsi tejet, vagy tejszínt, keverd össze, majd tedd ezt egy tálba. A tetejére pedig olvassz, vagy simán csak reszelj csokit (javaslom az étcsokit), és tedd be a hűtőbe 1-2 órára. Én ezt ettem, mikor muszáj voltam minél több tejterméket fogyasztani, és nagyon bejött. Nem olyan, mint a rudi, de nagyon finom tud lenni, miután összeállt.


Egyébként nálam ilyen volt az ízesítés: cukor, reszelt narancs, citrom, és/vagy lime héj, ezek levéből egy pár csepp, menta, és egy nagyin kicsi csipet só, a tetején csokibevonattal. Ha szereted, az említett gyümölcsökből vagdalhatsz is bele kicsi kockákat, vagy használhatsz esetleg mást is. Nyáron én például néha használtam epret, málnát, szőlőt, szilvát, barackot, meg amihez csak hozzáfértem emberi áron. Lehet használni lekvárt is akár, dióféléket... Gyakorlatilag bármit, amit szeretsz.

2018. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!