Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen a tenger gyümölcsei...

Milyen a tenger gyümölcsei pizza? Jó? Finom?

Figyelt kérdés
Szeretem a surimi, a konzerv halakat, a hekket, a sushit...
2018. febr. 18. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok minden tengeri állatkát, halat, de pizzán szerintem kifejezetten rosszak :D
2018. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Finom, viszont en a legtobb helyen, foleg hazhoz szallitostol nem merek rendelni, miutan egyszer romlottat hoztak, es fele-fele izesitessel( fele tenger gyumolcse, a masik azt hiszem valami husos), szoval ketszeres arat szamoltak fel, ugy kellett telefonalgatni. Ennek tetejeben ugye romlott volt.. Nyilvan ezutobbi miatt nem rendelek lb sehonnan, ki tudja, hogyan taroljak a hal, es tengeri feleket. Foleg, hogy dolgoztam etteremben futarkent, es lattam ezt-azt.
2018. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egyébként szereted a tengeri herkentyűket, akkor ízleni fog pizzán is. Nekem a kedvencem.
2018. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendelnék akkor csak is tenger gyümölcseit.
2018. febr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem/nekünk finom is és javasoljuk neked is, lehet, nálad búvár lesz a pizza!

(Tudod, lemegy, körülnéz és visszajön.)

Hiába dicsérjük, attól te még tarthatod rossznak és ehetetlennek.

Az izlésről ennyi.

2018. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Attól függ, honnan vásárolod. Szegeden például csak a Pizzaguruban kapható tenger gyümölcse pizza jó (szerintem). Azt imádom, és ajánlom. De a többi pizzériában készült ugyanilyen pizza nekem nem ízlik.
2018. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon én nem ettem még jó tenger gyümölcseis pizzát, de Horvátországban egy jó pizzériába ettem már nagyon-nagyon finomat. Az íze a feltétek frisseségétől függ. Ami ugye itt nehezen kivitelezhető, mert a Balatonban nincs garnélarák, polip....
2018. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fini. Van rajta surimi, garnéla, kagylóhusi, polip stb. Nekem bejön.
2018. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nagyon finom. De csak ha friss és nem sajnálják le róla az anyagot. Sajnos sok esetben ez történik.
2018. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Hurka-kolbászt kell enni meg disznósajtot nem ilyen kínai hülyeségeket. Aztán csodálkoztok ha 50 évesen szívrákot kaptok.......
2018. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!