Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A külföldön kapható Milka...

A külföldön kapható Milka tényleg finomabb mint az itthoni?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, az itteninek eléggé romlott a minősége az utóbbi években. Lehetséges, hogy a balkáni országok eleve rosszabb minőségűt kapnak?

2018. febr. 19. 06:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Alap.

Nálunk egy pali telekocsizik, a mosóport tonna számra hordja, ha nincs tele a busz.

Jóval bikább cuccot árul kint bármelyik márka.

2018. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

MINDEN ország olyat kap, amilyet RENDELNEK! Az egyes országokba szállított termékeket az adott kereskedelem kérésének megfelelö összetételben, ízben gyártják direkt annak az országnak.

A magyaroroszági Milka más, mint a német vagy oszták, de nem azért, mert "rosszat" szállitanak oda, hanem mert a magyar megrendelö (kereskedelmi fönökség - nem tudom, pontosan mi a magyar megnevezése) megadja, hogy nekik pl. édesebb, sürübb, erösebben aromásított, stb. ízben gyártva kell, mert - EZ a hivatalos indoklás - az JOBBAN megfelel a magyar ízlésnek.

A gyártó azt gyárt és szállít, amit megrendeltek és ha a foygasztóknak nem tetszik, akkor ebben nem a gyártó, hanem a (magyaroroszági) megrendelö a hibás.

2018. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

2.


Kérlek ne, nem kell a mese-habbal.

2018. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Mivel ilyen üzemben dolgoztam sokáig, ezért nem mese, hanem tapasztalat.


Persze ha neked a "szegény magyarokat mindenki bántja" alapállásod van, akkor hiába beszélek, maradsz az üldözési mániád mellett.

2018. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Azt nem tudom, hogy milyen a külföldön kapható, de az itteni nekem már nem ízlik, túl édesnek érzem mindet, mintha régebben finomabb lett volna a Milka, vagy csak az ízlésem változott, nem tudom.
2018. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
No persze. A mosóporok meg nyilván azért sz.rabbak, mert mi itt közép-európában jobban szeretjük, ha kicsit azért koszos marad a ruha.:D Hagyjuk már a süket dumát.
2018. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg finomabb. És nem csak csokira érvényes.
2018. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

"No persze. A mosóporok meg nyilván azért sz.rabbak, mert mi itt közép-európában jobban szeretjük, ha kicsit azért koszos marad a ruha.:D"


Nem, hanem ugyan annyi mennyiség több mosásra elég.

Látom nehezen tudjátok elfogadni...

2018. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha összegasonlítom a német/osztrák milkával akkor ez csak egy darab kaki de ez másra is érvényes ide csak a harmadosztaly jut el ha nsm a negyed, nyugatnak a szemétlerakója vagyunk, eddig az ilyen minőségű dolgokat kidobálták most meg eladják arany áron
2018. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

"Nem, hanem ugyan annyi mennyiség több mosásra elég.

Látom nehezen tudjátok elfogadni..."


Mármint a sz..rabb mosóporból?:D Bevizsgálták a márkákat, egyértelmű minőségi különbség van, és nemcsak nálunk. Európai bírósági ügy lesz belőle, több közép-kelet-európai ország összefogásával. Szerintem fejezd be a szerecsenmosdatást, nincs értelme.:-)

2018. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!