Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pizza King vagy Pizza Forte?

Pizza King vagy Pizza Forte?

Figyelt kérdés

Személy szerint csak negatív tapasztalatom van a pizza kinggel. Igénytelenség netovábbja.

A kiszolgálók legtöbbször nem tudnak normálisan kiszolgálni. Egyszer véletlen beesett a pénzem (50 ft) az üveg alá (Móriczon volt, ahol volt a pizzás asztál, azt oda (...))

de nem segítettek volna kivenni, ugyanis kézzel nem volt onnan kivehető... 150 forintom volt így. Nem szolgáltak ki.


A házhoz szállítást ismerősöm mondta (nem is egy) hogy nem tartják az időt, és a pizza hideg, ízetlen, minőségtelen, a pótsüti pedig... azt se tudják mi az.



A Pizza Forte pizzája szerintem nagyon jó, legjobb pizzázó budapesten. Nem csalódtam még, és ahhoz képest igencsak olcsó. Kedves emberek, minőségi termékek, és érkezett már tőlük ajándék üdítő is. Jó, egy szelet 300 nem 200 na és?

annyi belefér.

Az éttermeik és a házhoz szállítás is nagyon jó.

igazán jó alapanyagokat használnak.



Nos ezek a véleményeim, ettől függetlenül szeretném kérni a ti véleményeiteket is! :)



2018. febr. 19. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül Pizza Forte.

+Pizza Hut és Don Pepe.

2018. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Pizza King futárai rendszeresen megloptak.


Vagy a desszert "maradt ott" vagy az űdítő.


Reklamáltam, akkor kitalálták, hogy legközelebb jelezzem, hogy elmaradt.


Na akkor kitalálták, hogy ez nem így megy, bemondásra... akkor elértem azt aki ezt ígérte, simán letagadta, így tőlük többet nem rendelek, pedig volt időszak amikor heti 20-30ezret is elköltöttem náluk

Úgy tűnik, nekik ez belefér.

2018. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Pizza King egy paraszt, igénytelen banda. Ha egy darab pizzát rendelsz tőlük, akkor jó, azt talán nem tudják elrontani. (Maga a pizza nem a legjobb, de megehető kategória, ha épp nincs más, pl. éjszaka.) DE ha már akár plusz feltétet, üdítőt, sütit, vagy több dolgot rendelsz, akkor 10000000000000%, hogy nem azt kapod, amit rendeltél, valami MINDIG lemarad. Ha mégis "muszáj" tőlük rendelnie valakinek, akkor azt ajánlom, hogy semmiképp ne kártyával fizessen, hanem készpénzben és csak azt, amit meg is kapott a rendeléséből. A pizzát is kinyitni a futár előtt, hogy minden rajta van-e!!!!!!


Fortétól egyszer rendeltem, jó volt, amúgy a Pizza Speedytől szoktam, ők mindig jó pizzát hoznak, és eddig egyszer keverték össze a rendelésünket, de azért az mondjuk 100 rendelésből belefér :D

2018. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. De ha muszáj választani, akkor Forte.
2018. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Pizza king de csak az olcsó kóla miatt.
2018. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyértelműen a Pizza Forte. Mi csak nagy ritkán pizzát szoktunk rendelni. A Pizza King-re nagyon igaz az, hogy olcsó húsnak híg a leve. Vastag a tészta, ízetlen, csomószor égett volt a pizza széle meg én olyan füstös ízűnek is éreztem néha. Hideg is volt általában mikorra kihozták. A Pizza Forte minden szempontból sokkal jobb és finomabb.
2018. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bp-i őslakos de pizza kinghez volt egyszer szerencsém, kb bárhol jobbat kapsz, legalább is győrben bár ez nem túl magas mérce. A forte nem a legtutibb de finom és ár-érték arányban teljesen jó.
2018. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Pizza Forte.
2018. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Forte. Úgy 90%-ban elégedett vagyok velük. Ami viszont gyakran előfordul, a meleg üdítő, azt jobb, ha inkább otthon tartasz. A vékony tésztás pizzák általában nagyon finomak. Kis hibák itt is előfordulnak (sok olaj, kicsit kihűl, nem egyforma pizzák konyha szerint), de ezek tényleg apróságok.
2018. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
57%
Pizza Kinggel nincs tapasztalatom, de a Forte sem nyerte el tetszésem. Rágós, száraz pizza, legolcsóbb sonkával. A kért időt viszont pontosan tartotta a futár.
2018. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!