Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Napi egy szelet csoki soknak...

Napi egy szelet csoki soknak számít?

Figyelt kérdés
Nyilván ezt leszámítva kiegyensúlyozottan táplálkozok, sportolok stb.

2018. márc. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, mekkora szelet milyen csokiból. S kinek?

Nekem 1 kocka cukros csoki is sok, bár nem a világvége.

Jó alapanyagúból pedig jöhetne táblaszám, ha belefér a napomba (s ha kívánnék annyit. de 10 gramm általában bőven elég és nulla is megfelel a legtöbb napon). Pici kalóriakeretnél nyilván nem fér sok, hatalmasnál teljesen más a helyzet - s alkalmilag is, de te a rendszereset kérdezted.


Engem személy szerint zavarna, ha függő lennék és kötelező lenne napi egy szelet csoki. Ha csak ízlik és kész, az OK, de úgy elképzelhetetlen, hogy mindennap előforduljon, el is venne az élvezetből.

2018. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. egy szelet Sport szelet, Bounty, Mars vagy Snickers. Esetleg Túró Rudi.
2018. márc. 18. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen, szerintem nem kéne naponta csokit enni. Heti 2-3 bőven elég. Bőven...
2018. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Belefér, napi szinten is. Ha eszel vitamin-, tápanyagdús ételeket is, és a csoki nem egy rendes étkezés helyett van, hanem pl edzés előtt, amikor sok energiára van szükséged.

Ha nincsenek súlyproblémáid, azaz a BMI-d 25 alatt van, akkor minden rendben.

Vannak, akik napi 1 tábla csokit esznek meg, de mivel tinik, növésben vannak, ide-oda mászkálnak a városban, sportolnak, nem árt az egészségüknek.

2018. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!