Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan illeszthető bele a...

Hogyan illeszthető bele a csiperkegomba a diétás étrendbe? Hogyan lehet a legkevésbé hízlaló módon elkészíteni főételként?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂 hagymàt megdinszteled , ízesíted rá rakod a gombat és összefőzöd.. tádàm
2018. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen, annyira lightos cucc, hogy egy normális étkezésnél direkt kell hozzá egy nagy halom szénhidrát vagy zsír, hogy a jóllakást is segítse...

Te ismered a diétádat. Én pörköltnek enném, viszonylag szénhidrátszegény körettel, mivel az én diétámba így passzol igazán. De tojásos gombának is jó lehet, aki pedig szénhidrátosan eszik, az gombás rizottónak is eheti.


A kalóriatöbblet hizlal, nincs olyan, hogy legkevésbé hizlaló elkészítési mód... Nálam a laktató hatás/kalória mutató a fontos, de ha épp tartósan nem vagyok éhes, akkor még ezt is figyelmen kívül lehet helyezni, megeszem a szükséges mennyiséget és kész, ehetem a gombát sült krumplival vagy nokedlivel is, fogyni fogok. De az azért nem az ajánlott elkészítési mód, csak ki akartam fejezni, hogy semmi nem tud mágikusan hizlalni, mindentől függetlenül.

2018. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A gombat nagyon sokfelekeppen el lehet kesziteni es jo feherje forras. En szoktam ugy is, hogy csak sozom, borsozom a gombafejeket es megsutom tepsiben. Vagy rantottaba, tapadasmentes serpenyoben nagyon keves zsiradekkal is el lehet kesziteni finomra. Szoktam ugy is, hogy hagymaval, sozva, borsozva, petrezselyemmel megcsinalom kulon a gombat es aztan rizzsel osszekeverem. En szeretem magaban is, de koretkent is tok jo. Toltott gombat is szoktam, de az nem tul dietas. Azt ugy csinalom, hogy reszelt sajtot, tejfolt, borsot osszekeverek, evvel megtoltom, a tetejere feketeerdo sonkat teszek es igy sutom meg. Levest is lehet belole fozni. Mas otletem most igy hirtelen nincs.
2018. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felszeletelve tapadásmentes serpenyőbe teszed, sózod,borsozod, kakukkfűvel vagy apróra vágott petrezselyemmel megszórod és alacsony hőmérsékleten saját levében megpárolod.
2018. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KulGery ***** válasza:
22%

Akkor most diétázol, vagy fogyókúrázol?

Tudtommal diéta emésztési, szervi, allergia és egyéb betegségek esetén szükséges, hogy ne kerüljön a szervezetbe olyan anyag, mely komoly rosszullétet, illetve halált okozhat.


A fogyókúra azért kell, hogy a megnövekedett testsúlyt csökkentsük olyan szintre, hogy a szívünk, és egyéb szerveink képesek legyenek hatékonyan ellátni a munkájukat. (egészségügyi ok)

Illetve azért, mert a plakátok azt hirdetik, hogy derékbőség nélkül kell élni. (marketing ok)


Végül a csiperke gombát bármely ételbe teszed nem lesz hizlalóbb.

(ahogy előttem is írták)

2018. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!