Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan érdemes vagy szakszerű...

Hogyan érdemes vagy szakszerű a csokit és a nutellát?

Figyelt kérdés

Az iskolában kisebb vita alakult ki arról hogy most a polcon vagy a hűtőben, de volt aki vegyesen vélekedett.

Szerintem a polc a megfejtés de szerintük meg a hűtő így nem lehet tudni.



2018. márc. 27. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt a tárolásukra gondoltam (igen elfelejtettem ezt leírni)
2018. márc. 27. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mekkora gondok!
2018. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Boltban polcon vannak. Itthon se rakjuk hűtőbe. Azt szeretem, ha lágy, kenhető, majd’ hogynem folyós a nutella, szóval nincs az az isten, hogy hűtőbe tegyem. Nem sokáig marad meg úgysem :D
2018. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron célszerű mindkettőt a hűtőben tartani, de a többi évszakban elvannak a polcon.
2018. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csoki polcon, sose szoktam hűtőbe tenni.

Nutella is többnyire polcon, csak akkor tesszük hűtőbe, ha sokáig nem fogy el( csak akkor ugye ki kell venni evés előtt), vagy nyáron.

2018. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Polcon. Én csak házi csokiszószt eszem, gyakran megolvasztom felhasználás előtt, mert roppant kemény tud lenni télen.


De semmi gond, ha valaki hűtőben tartja. Vannak speckó bonbonjaim, amiket a mélyhűtőben tárolok, pedig az is kókuszzsír alapú, mint a csokim, de az állaga így jó.


Ma már nem eszem Nutellát, de folyósnak kell lennie, ha én eszem... Régen ropit mártogattam bele. Különben is mindig odavoltam az olvadt csokikért, csak táblásnál nem annyira praktikus, viszont roppant élvezetes (a ropogós is jó, úgyhogy ettem én mindenhogyan).

2018. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron se lesz semmi baja, csak nem közvetlen napfényben kell tárolni.
2018. márc. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

És afelől hogy baja lesz-e a nutellának a polcon se volt kétségem hisz itthon is így van.

2018. márc. 28. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:

A hűtős nutellát csákánnyal lehet csak kiszedni...

Illetve a csokit akkor rakom hűtőbe ha meleg van itthon de pl a milka oreós és epres csokik szerintem kifejezetten finomak behűtve

2018. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!